Unelmahäät sarja

Anonyymi-ap

Jos tekee mieli naimisiin niin katsoo pari unelmahäät jaksoa niin eipä tee mieli enää. Voi järkytys mitä pareja. Ketään ei kiinnosta omat häät tai oma elämä 4e maksukin on liikaa mutta viinaa ja kaljaa on silti lava kaupalla. Kyllästyneitä humalaisia ihmisiä suorastaan sirkus friikkejä naisia joiden kanssa en iki päivänä menisi naimisiin enkä edes koskisi kertakaan. Mitä näiden ihmisten päissä liikkuu? Ohjelma on vähän kuin häiden alennusmyynti jossa on kaikista surkeimmat jäljellä. Osalla juopoista on vielä lapsia jotka varmasti oireilevat vanhempien käytöksestä ja heistä itsestäkin kasvaa ongelmatapauksia. Hyi saatana.

9

1723

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samoin oli vieraissa ohjelma. Ihan ok näköisiä naisia varsinkin se tumma nainen Nita vai mikä sen nimi oli suorastaan seksikäs. Siihen asti kun avasi suunsa. Herran jumala nämähän on ihan lapsen tasolla henkisesti. Poikaystävä oli yhtä lapsellinen. Näytti kun katsoisi jotain 15 vuotiaan teinidraamaa mutta osassa olikin aikuiset ihmiset. Osalla oli sen näköinen nainen että en koskisi pitkällä tikullakaan. Siivousfriikkejä ja kontrollifriikkejä käskyttäjiä.

    • Anonyymi

      Nehän on käsikirjoitettuja hakemalla haettu kaiken näköistä että ihmiset katsoo.

      • Anonyymi

        Ei niitä käsikirjoitettu ole sillä tavalla mutta parit on haettu ja ihan oikeita pareja jotka menee jostain syystä naimisiin. Itse juoksisin lujaa karkuun näiden kohdalla.


    • Anonyymi

      Näihin realityihin etsitäänkin pareja tai ihmisiä, jotka ovat jollain tavalla erikoisia tai ärsyttäviä, sehän se pointti on näissä, että saadaan tuntemuksia heräämään katsojissa.

      Sarja kuuluu samaan höpöhöpö -kastiin kuten kaikki parisuhde- ym. vastaavat realityt, kun kerran on katsonut, se riittää

    • Anonyymi

      Juu kyllä joutuu häpeen... Kaikki jotain alkoholisteja tai ainakin näyttävät.

    • Anonyymi

      Tää näyttää totuuden meistä suomalaisista perheistä. Todellakaan ole mitään ruusuilla tanssimista.

      • Anonyymi

        Viinaa, hakkaamista, huutamista, solvaamista, kiroilua lasten kuullen, röökiä ja alkoa kuluu varmasti päivittäin.


    • Anonyymi

      Alkaa olla ihan hyvää viihdettä kun osalla taustalla joku yliajo tms, että näin me kasvoimme rakkauteen uudelleen

    • Anonyymi

      Rikollisten ja rääväsuiden valinnassa on onnistunut. Tänään monsiamen v.t.u sana oli kaikkein käytetyin ilmaisumuoto, että jospa ennen julkaisua hieman leikattaisiin noita v.t.u sanoja pois!!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      58
      5514
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      194
      3520
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      22
      2345
    4. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2328
    5. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      9
      1038
    6. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      102
      1028
    7. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      62
      997
    8. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      18
      982
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      945
    10. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      80
      911
    Aihe