Unelmahäät sarja

Anonyymi-ap

Jos tekee mieli naimisiin niin katsoo pari unelmahäät jaksoa niin eipä tee mieli enää. Voi järkytys mitä pareja. Ketään ei kiinnosta omat häät tai oma elämä 4e maksukin on liikaa mutta viinaa ja kaljaa on silti lava kaupalla. Kyllästyneitä humalaisia ihmisiä suorastaan sirkus friikkejä naisia joiden kanssa en iki päivänä menisi naimisiin enkä edes koskisi kertakaan. Mitä näiden ihmisten päissä liikkuu? Ohjelma on vähän kuin häiden alennusmyynti jossa on kaikista surkeimmat jäljellä. Osalla juopoista on vielä lapsia jotka varmasti oireilevat vanhempien käytöksestä ja heistä itsestäkin kasvaa ongelmatapauksia. Hyi saatana.

9

1642

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samoin oli vieraissa ohjelma. Ihan ok näköisiä naisia varsinkin se tumma nainen Nita vai mikä sen nimi oli suorastaan seksikäs. Siihen asti kun avasi suunsa. Herran jumala nämähän on ihan lapsen tasolla henkisesti. Poikaystävä oli yhtä lapsellinen. Näytti kun katsoisi jotain 15 vuotiaan teinidraamaa mutta osassa olikin aikuiset ihmiset. Osalla oli sen näköinen nainen että en koskisi pitkällä tikullakaan. Siivousfriikkejä ja kontrollifriikkejä käskyttäjiä.

    • Anonyymi

      Nehän on käsikirjoitettuja hakemalla haettu kaiken näköistä että ihmiset katsoo.

      • Anonyymi

        Ei niitä käsikirjoitettu ole sillä tavalla mutta parit on haettu ja ihan oikeita pareja jotka menee jostain syystä naimisiin. Itse juoksisin lujaa karkuun näiden kohdalla.


    • Anonyymi

      Näihin realityihin etsitäänkin pareja tai ihmisiä, jotka ovat jollain tavalla erikoisia tai ärsyttäviä, sehän se pointti on näissä, että saadaan tuntemuksia heräämään katsojissa.

      Sarja kuuluu samaan höpöhöpö -kastiin kuten kaikki parisuhde- ym. vastaavat realityt, kun kerran on katsonut, se riittää

    • Anonyymi

      Juu kyllä joutuu häpeen... Kaikki jotain alkoholisteja tai ainakin näyttävät.

    • Anonyymi

      Tää näyttää totuuden meistä suomalaisista perheistä. Todellakaan ole mitään ruusuilla tanssimista.

      • Anonyymi

        Viinaa, hakkaamista, huutamista, solvaamista, kiroilua lasten kuullen, röökiä ja alkoa kuluu varmasti päivittäin.


    • Anonyymi

      Alkaa olla ihan hyvää viihdettä kun osalla taustalla joku yliajo tms, että näin me kasvoimme rakkauteen uudelleen

    • Anonyymi

      Rikollisten ja rääväsuiden valinnassa on onnistunut. Tänään monsiamen v.t.u sana oli kaikkein käytetyin ilmaisumuoto, että jospa ennen julkaisua hieman leikattaisiin noita v.t.u sanoja pois!!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      264
      14350
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      65
      7271
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      210
      7082
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      50
      5104
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      113
      4862
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      75
      4714
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      89
      4474
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      20
      4401
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      76
      4154
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3948
    Aihe