Unelmahäät sarja

Anonyymi-ap

Jos tekee mieli naimisiin niin katsoo pari unelmahäät jaksoa niin eipä tee mieli enää. Voi järkytys mitä pareja. Ketään ei kiinnosta omat häät tai oma elämä 4e maksukin on liikaa mutta viinaa ja kaljaa on silti lava kaupalla. Kyllästyneitä humalaisia ihmisiä suorastaan sirkus friikkejä naisia joiden kanssa en iki päivänä menisi naimisiin enkä edes koskisi kertakaan. Mitä näiden ihmisten päissä liikkuu? Ohjelma on vähän kuin häiden alennusmyynti jossa on kaikista surkeimmat jäljellä. Osalla juopoista on vielä lapsia jotka varmasti oireilevat vanhempien käytöksestä ja heistä itsestäkin kasvaa ongelmatapauksia. Hyi saatana.

9

1347

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samoin oli vieraissa ohjelma. Ihan ok näköisiä naisia varsinkin se tumma nainen Nita vai mikä sen nimi oli suorastaan seksikäs. Siihen asti kun avasi suunsa. Herran jumala nämähän on ihan lapsen tasolla henkisesti. Poikaystävä oli yhtä lapsellinen. Näytti kun katsoisi jotain 15 vuotiaan teinidraamaa mutta osassa olikin aikuiset ihmiset. Osalla oli sen näköinen nainen että en koskisi pitkällä tikullakaan. Siivousfriikkejä ja kontrollifriikkejä käskyttäjiä.

    • Anonyymi

      Nehän on käsikirjoitettuja hakemalla haettu kaiken näköistä että ihmiset katsoo.

      • Anonyymi

        Ei niitä käsikirjoitettu ole sillä tavalla mutta parit on haettu ja ihan oikeita pareja jotka menee jostain syystä naimisiin. Itse juoksisin lujaa karkuun näiden kohdalla.


    • Anonyymi

      Näihin realityihin etsitäänkin pareja tai ihmisiä, jotka ovat jollain tavalla erikoisia tai ärsyttäviä, sehän se pointti on näissä, että saadaan tuntemuksia heräämään katsojissa.

      Sarja kuuluu samaan höpöhöpö -kastiin kuten kaikki parisuhde- ym. vastaavat realityt, kun kerran on katsonut, se riittää

    • Anonyymi

      Juu kyllä joutuu häpeen... Kaikki jotain alkoholisteja tai ainakin näyttävät.

    • Anonyymi

      Tää näyttää totuuden meistä suomalaisista perheistä. Todellakaan ole mitään ruusuilla tanssimista.

      • Anonyymi

        Viinaa, hakkaamista, huutamista, solvaamista, kiroilua lasten kuullen, röökiä ja alkoa kuluu varmasti päivittäin.


    • Anonyymi

      Alkaa olla ihan hyvää viihdettä kun osalla taustalla joku yliajo tms, että näin me kasvoimme rakkauteen uudelleen

    • Anonyymi

      Rikollisten ja rääväsuiden valinnassa on onnistunut. Tänään monsiamen v.t.u sana oli kaikkein käytetyin ilmaisumuoto, että jospa ennen julkaisua hieman leikattaisiin noita v.t.u sanoja pois!!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4358
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      144
      3120
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      47
      2428
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      46
      2343
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      98
      1985
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1883
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1596
    8. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      22
      1584
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      150
      1411
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      34
      1233
    Aihe