Kaistapäiden kaupunki...

Anonyymi-ap

Helsinki on sairas kaupunki...!!! Kauppakeskus Tripla täytyy sairaista ihmisistä. Minua tuijotellaan murhaavilla katsella, kun nähdään minun olevan ahdistuneessa tilassa...!!!

He miehet ja naiset jotka katselevat minua murhaavasti kyllä tunnistavatkin minut ja takuuvarmasti tuntevat taustani ja tietävät syyn ahdistukseeni joten minä en heitä armahda...!!! MIKSI ARMAH5RTAISIN HENKILÖITÄ JOTKA SELKEÄSTI NÄYTTÄVÄT SYMPATISOIVAN PEDOFIILEJÄ JA TUOMITSE
VAN UHRIT...!!!

Miksi en suoraan haukkuisi, että siinä seisoo yksikin pedarisympatisaattori ja niin teinkin tänään kaksi kertaa ja tuollaiselta pedofiilisympatisaattorilta en saanut takaisin muuta kuin koppavaa katsetta ja niskojen nakkelua...MITÄ SYYTÄ ON PEDOFIILISYMPATISOIJALLA, JOKA KOHTELLE UHREJA SAMALLA TAVALLA TAI EHKÄ PAHEMMIN KUIN TEKIJÖITÄ JA SYYLLISIÄ MIHINKÄÄN ARVOKKUUTEEN JA NISKOJEN NAKKELUUMN...!!!

EI MITÄÄN ON OIKEA VASTAUS!!!

Tuon kahden avautumisen jälkeen päätin vaieta koska olin jo purkanut painetta, että oli vaan lopetettava ja tajusin, että en taas pysty hillitsemään itseäni, jos minua aletaan provosoimaan enemmän mikä jatkuikin Pasilan asemalaiturilla....SELKEÄSTI OLI LÄHTNEY LIIKKEELLE JOKU TEKSTIVISTIKAMPANJA JULKEILLA NAAMOILLA MINULLE.

Painoin vain kasvoja mieleen kuvatakseni ne myöhemmin jossain ja laittaakseni ne vaikka näkyviin jossain sopivallla foorumilla minne pedofiilisymaptisoijat paljastetaan julkisesti...!!!


JA MINÄ EN ITSE OLE SYYLLINEN MIHINKÄÄN TÄLLAISIIN TEKOIHIN JA TAIPUMUKSIIN...!!! Ilmeisesti voidaan ajatella vuosikymmeniä vanhan ja HYLÄTYN teorian perusteella uhrien kehittävän itseensä nämä taipumukset ja syyllistyvän itse näihin tekoihin. NÄIN EI OLE ja tämä teoria on HYLÄTTY jo vuosikymmeniä sitten...!!!

Uhrit eivät juuri koskaan syyllisty näihin tekoihin ja hyväksikäyttö vaikka noin 3-5 vuoden iässä jättää psyykkeeseen sellaiset arvet, että uhri ei kehittä itseensä näitä taipumuksia oikeastaan koskaan...!!!

On minulle mysteeri mistä on keksitty teoria siitä, että uhriin siirtyisivät nämä taipumukset, sitä ei minulle kukaan ole selittänyt ja teoria on tosiaan jo vuosikymmeniä sitten myös hylätty...!!!

Se on yhtä älytön teoria kuin se, että raiskauksen uhri alkaisi hyväksyä raiskaukset uhriksi jouduttuaan...Mutta mietityttä voiko tuostakaan teoriasta olla kyse koska noista julma mulkoijoista suuri osa on nuoria eivät edes minua vanhempia henkilöitä...!!!

Tätä kirjoittaessa on tuilut mieleen, että asialla on ollut taas hyväksikäyttäjäni Aila Friman, joka on päässyt puhelimen ääreen ,koska tarkemmin ajatellen näyttää siltä kuin joku ryhmätekstiviesti kampanja olisi lähtenyt liikkeelle ja näytti siltä, että tekstareita alettiin oikein joukolla levittämään, jos joku minua haluaa jostain mainituista rikoksista syyttää niin tuopa aitoustodistuksineen rikosrekisterimwerkinnät ja tai mene poliisiin tekemään rikosilmoitus, jos haluat VALEHDELLA minut uhriksi...

Ei tule kestämään asiallista rikostutkintaa...!!!

5

291

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Et onneksi vaikuta mies netissä sitten yhtään epäilyttävältä naisten satulain nuuskijalta

      • Anonyymi

        Ja kakokake sekosi tekstistä oitis, onhan siinä sentään isoja kirjaimia


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja kakokake sekosi tekstistä oitis, onhan siinä sentään isoja kirjaimia

        Siinäpä kaksi pelleä ätmi siis tselitan ÄTMI js hän


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siinäpä kaksi pelleä ätmi siis tselitan ÄTMI js hän

        ” Ei tule kestämään asiallista rikostutkintaa...!!!” Amen to that gubbe


    • Anonyymi

      ” JA MINÄ EN ITSE OLE SYYLLINEN MIHINKÄÄN TÄLLAISIIN TEKOIHIN JA TAIPUMUKSIIN...!!! Ilmeisesti voidaan ajatella vuosikymmeniä vanhan ja HYLÄTYN teorian perusteella uhrien kehittävän itseensä nämä taipumukset ja syyllistyvän itse näihin tekoihin. NÄIN EI OLE ja tämä teoria on HYLÄTTY jo vuosikymmeniä sitten...!!! ” Että näinkin vanha juttu jo tämä pedoksi epäily, no mut sitten. Ja Kölvi oot liian sekaisin lukemaan keskustelupalstaa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2112
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1765
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      233
      1250
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      940
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      58
      894
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      20
      842
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      111
      751
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      688
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      686
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      679
    Aihe