Vaimo haluaa isoa karhumaista miestä

Anonyymi-ap

Ovatko naiset isojen ns. nallekarhumaisten miesten perään? Vaimo kertoi että on paneskellut työkaverinsa, kyseisen tyyppisen miehen kanssa. Kuulemma en tarjoa samanlaista turvallista kokemusta kun olen suht lyhyt ja laiha. Suutuin kovasti, ja ero uhkaa. Vaimo kehtasi vielä ehdottaa että muutoin kun tykkää minusta ja maksetaan asumiskulut jne puoliksi, niin että voi jatkaa kanssani mutta ehtona olisi että saisi käydä kerran viikossa yöpymässä kyseisen miehen luona! Mitä te tekisitte tässä?

3

845

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kysy itseltäsi, haluatko katsella tuollaista toimintaa sivusta? Onko tuo sun mielestä mitenkään reilua? Mites omat seksiseikkailusi?

    • Anonyymi

      Joku tykkää ja joku ei. Olen kuullut, että tuollaisia naisia on olemassa, jotka pitävät ns. nallekarhumaisista miehistä, mutta itse en henkilökohtaisesti tunne yhtään sellaista. Itse pidän tuollaisen "nallekarhun" vastakohdista, eli suht lyhyistä ja hoikista miehistä.

      Onko tuossa ehdotuksessa sitten mitään järkeä -no sehän on sinusta itsestäsi kiinni. Itse en ole mustasukkainen yksilö, mutta tuossa ehdotuksessa menisi silti useampi asia ohitse sen, miten haluan elää. Minä siis päästäisin kyseisen henkilön kokonaan vapaaksi, kokemaan niitä turvallisia kokemuksia, tai mitä hän nyt ikinä kaipaakaan.

      • Anonyymi

        Itse olen ollut uskollinen mutta vaimon vaatimus on kova henkisesti. Mutta olen tässä jo lauhtunut ja alan päätyä siihen että menköön kerran viikossa sinne karhunsa luokse niin pysyy tyytyväisenä. Meilläkin on seksiä ja lupasi että saan sitä jatkossakin aina kun tekee mieleni. Huolehtii ehkäisystä enkä mitään toisten alkuunlaittamia lapsia haluakaan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      187
      4780
    2. Kela tukee virallisesti Pride-liikettä

      Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k
      Maailman menoa
      30
      3660
    3. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      39
      2572
    4. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      157
      2247
    5. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      48
      1530
    6. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      73
      1308
    7. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      75
      1151
    8. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      71
      1142
    9. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      39
      1083
    10. Ensimmäisenä Helluntaina ei uudelleen kastettu KETÄÄN!

      Raamattu kertoo, että Helluntaina kastettiin. Mutta vaikka Raamattu ei erikseen kerro tiedän VARMASTI Ettei
      Kaste
      691
      1011
    Aihe