Vaimo haluaa isoa karhumaista miestä

Anonyymi-ap

Ovatko naiset isojen ns. nallekarhumaisten miesten perään? Vaimo kertoi että on paneskellut työkaverinsa, kyseisen tyyppisen miehen kanssa. Kuulemma en tarjoa samanlaista turvallista kokemusta kun olen suht lyhyt ja laiha. Suutuin kovasti, ja ero uhkaa. Vaimo kehtasi vielä ehdottaa että muutoin kun tykkää minusta ja maksetaan asumiskulut jne puoliksi, niin että voi jatkaa kanssani mutta ehtona olisi että saisi käydä kerran viikossa yöpymässä kyseisen miehen luona! Mitä te tekisitte tässä?

3

691

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kysy itseltäsi, haluatko katsella tuollaista toimintaa sivusta? Onko tuo sun mielestä mitenkään reilua? Mites omat seksiseikkailusi?

    • Anonyymi

      Joku tykkää ja joku ei. Olen kuullut, että tuollaisia naisia on olemassa, jotka pitävät ns. nallekarhumaisista miehistä, mutta itse en henkilökohtaisesti tunne yhtään sellaista. Itse pidän tuollaisen "nallekarhun" vastakohdista, eli suht lyhyistä ja hoikista miehistä.

      Onko tuossa ehdotuksessa sitten mitään järkeä -no sehän on sinusta itsestäsi kiinni. Itse en ole mustasukkainen yksilö, mutta tuossa ehdotuksessa menisi silti useampi asia ohitse sen, miten haluan elää. Minä siis päästäisin kyseisen henkilön kokonaan vapaaksi, kokemaan niitä turvallisia kokemuksia, tai mitä hän nyt ikinä kaipaakaan.

      • Anonyymi

        Itse olen ollut uskollinen mutta vaimon vaatimus on kova henkisesti. Mutta olen tässä jo lauhtunut ja alan päätyä siihen että menköön kerran viikossa sinne karhunsa luokse niin pysyy tyytyväisenä. Meilläkin on seksiä ja lupasi että saan sitä jatkossakin aina kun tekee mieleni. Huolehtii ehkäisystä enkä mitään toisten alkuunlaittamia lapsia haluakaan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      3
      3656
    2. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      193
      3579
    3. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      128
      3310
    4. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      71
      3281
    5. Korpelanvaara

      Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit
      Suomussalmi
      20
      2166
    6. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      25
      1748
    7. Osaatko arvata

      Mitä ajattelin?
      Ikävä
      28
      1469
    8. Heippa nainen

      Tykkään susta niin että halkeen 😘 Kivaa iltaa. t-mies
      Ikävä
      32
      1451
    9. Meidän täytyy tavata

      Siis se on välttämättömyys.
      Ikävä
      86
      1345
    10. Haluaisin et

      Pussaisit läpi ja nuolisit
      Ikävä
      15
      1303
    Aihe