Sinisilmäisyydestä tuli kallis paukku. Ositusta tehdessä exä sanoi, että tehdään tämä ystävyydellä ja häntä suosien, niin paluu on mahdollinen. Halusin olla kohtuullinen ja tyhmyyttäni menitin rahaa. Nyt on koko totuus selvinnyt: Hänellä oli jo uusi nainen, josta minulle kertoi vasta eron tullessa voimaan. Ja tänään vain kuukausi eron jälkeen hän meni jo naimisiin uuden kanssa....Tästä voi sitten repiä sitä rakkautta ja mihin enää voin uskoa.....Kuvottaa koko tyyppi niiiiin paljon!
älkää uskoko exän puheita!
näin kävi minulle
31220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Enpä usko että exäsi olisi ilman nyxää tuollaista keksinyt! Kyllä se on sen nyxän keksintöjä! Usko pois!
Ne on niin kieroja että vie miehen etiseltä vaimolta kaiken kieroillen sen miehen kautta!
Varsinkin just raha-asiat ne ottaa selville, ja neuvoo miten miehen on toimittava, jotta he pääsevät miehen omaisuuteen käsiksi ja entinen perhe saa jäädä pulaan.
... juuri näin on TÄYTYNYT tapahtua, mitähän muuta näet siitä kristallipallostasi?
Minunkin ex-miestäni neuvoo kahden pienen lapsen yh-äiti, joka mieheni iski! Jäipähän minun kontolleni hirmuiset laskut. Kun nyk. vaimoke otti itse minuun yhteyttä muka kaikessa ystävyydessä (hän kun oli vähän alkanut ihmetteleen kun tulee ulosoton laskuja), oli hän niin mielinkielin. "Juu, noin minunkin ex teki. Voi että olen vihainen tälle että sinut pulaan jätti, heitän kyllä ulos jo tänään!"
Niin vissiin! Alkoipahan neuvoa miten mies voi luikerrella.
Joten se siitä kristallipallon tarpeesta!
Yh:t, etenkin ne jotka elävät kokonaan valtion tuilla, ovat parhaita neuvojia koska tietävät pykäliä joilla voi nykäistä! Heidän omat miehensä kun ovat ensin tehneet ne kieroilunsa, joita sitten yh:t käyttävät kun saavat varatut miehet itselleen, ja näiden vaimot neuvovat taas seuraavia eroavia miehiä, jne..
Niin se kieroilu jatkuu aina vaan..