Paljonko Suomen Sugar Daddyt maksavat?

Anonyymi-ap

Olen liittymässä sokerideittailu sivustolle ja mietin, että mihin mun tulisi varautua. Panostetaanko Suomessa samalla tavalla kuin Jenkeissä tai muualla Euroopassa, jossa palkkiot saattaa olla tonneja plus kalliit lahjat?

Paljonko on siis mahdollista saada kuukausirahaa ja paljonko olette itse pyytäneet?
Millaisessa työssä/asemassa nämä miehet ovat olleet yleensä?

14

1096

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos oikein etsii, niin saattaa niitä sugar-daddyjä saada halvallakin. Alle tonni kuukaudessa.

      • Anonyymi

        En kelpuuta halppiksia. Haluan tienata kunnolla seurastani.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En kelpuuta halppiksia. Haluan tienata kunnolla seurastani.

        Kerro hintasi niin jutellaan
        Nim JEEP


    • Anonyymi

      Ei helv

      • Anonyymi

        Onko tämä palstaäijän läpinäkyvien pskapostaustrn kommentoiminen mielestäsi mielekästä ja järkevää tekemistä? T naiselta kottaraisille


    • Anonyymi

      Olen ite maksanut 100 - 150 € tapaamisesta. Joskus oltu mun mökillä 100 € yö tai paremminkin vuorokausi, siihen on sisältynyt rakastelua, kesällä uintia ja saunaa, rakastelua ja grilausta ym. ja rakastelua, veneilyä ym. Aamulla vielä aamupalat ja rakastelu. Tottakai hyvät ruuat olen laittanut ja juotavaa tarjonnut kohtuudella. + tietysti matkat olen maksanut.

      • Anonyymi

        Sen verran vielä noista 100€ tapaamisista, että ikäeroa meillä lähes 30vuotta, mutta nuori nainen nauttii seurastani ja muutenkin seksistä kanssani. Ja toki kun on veneet ja mökit ym. käytettävissä, niin harva nuori saa sellasta luksuselämää elää, vaikka rahallista korvausta en pidä suurena.


    • Anonyymi

      Unissasi varmaan.

    • Anonyymi

      hyvä tuloiset käyttää palvelua,

    • Olen erittäin luotettava ja varakas mies ja etsin luotettavaa nuorta naisseuraa.

    • Tämä riippuu suuresti kauppatavaran laadusta. Wanhasta tai rumapainoisesta ei kukaan maksa yhtään mitään. Kun taas nuori hoikka kaunotar saattaa löytää unelmiensa uroksen. Tässä voisi sanoa niinkin, että mikä laulaen tulee, se peuhaten menee.

    • Anonyymi

      Jep. Tämä mustavalkoisuus on tietysti polarisoituneen yhteiskunnan perisynti muutenkin, ja ihan samalla lailla se toimii tässäkin asiassa. Ne vähälukuiset kovan linjan aktivistit, joiden mielestä itsensä naiseksi identifioivan satakiloisen lihaskimpun pitää saada ääriesimerkkejä käyttääkseni hypätä naisten sarjassa nyrkkeilykehään tai tehdä helikopteri naisten saunassa ihan vapaasti jos vain haluavat, eikä näistä pahastumiseen mitenkään voi olla mitään muuta selitystä kuin transfobia, itse asiassa antavat aivan tarpeettomia aseita sille toisen puolen kovalle linjalle. Sille porukalle, jonka mielestä transihmisiä ei saisi tyyliin olla edes olemassa tai ei ainakaan näkyvissä. Koska kuka tahansa rauhassa asiaa katsova näkee siihen pahastumiseen tuollaisissa tilanteissa ihan muut potentiaaliset syyt puhtaasti maalaisjärjellä.

      Tuotastahan vaikuttaisi Amerikassa olevan viitteitä, että tuo syyllistäminen on ajanut aika nipun ns. tolkun ihmisiä transfobiseen leiriin. Leiriin, johon heillä ei varmastikaan muuten olisi ollut mitään intressiä hakeutua vaan tuskin olisivat juurikaan kiinnittäneet tähän nimenomaiseen asiaan huomiota. Kuten missä tahansa asiassa, jos ajaa äärimmäistä linjaa suuntaan tai toiseen, niin itsetuntemuksen pitäisi riittää siihen, että ymmärtää erimielisiä olevan, eikä se tee heistä huonompia ihmisiä.

    • Anonyymi

      Maahanmuutto ei myöskään ole täällä ratkaisu, koska ei tänne niitä kuuluisia "huippuosaajia" saada. Täällä on liian kylmä, liian vaikea kieli ja etenkin liian korkea verotus, jotta tänne kukaan aito huippuosaaja lännestä tai muualtakaan tulisi. Sen sijaan voimme saada kyllä sitä halpatyövoimaa, joka kuskaa urbaanille liberaalille vegaaniset ateriat ja ruokaostokset kotiin, mutta joka taasen kuluttaa yhteiskunnan varoja enemmän mitä hän tänne tuo.

      Mitään ratkaisua siis ei oikeastaan ole, koska eihän nyt voi valkoista naista pakottaa synnyttämään ja ne muunväriset jotka tänne tulevat eivät ole nettoveronmaksajia. Enkä näe nyt itse mitään itseisarvoa siinä, että Suomen geograafisella alueella asuu jatkossakin 5,5 miljoonaa ihmistä jos heistä 2,5 miljoonaa olisi vaikka Thaimaasta. Miksi täällä pitäisi olla niin paljon ihmisiä?

      Oma ratkaisuni on vaan antaa väestön vähentyä ja julkisen talouden sitten joskus romahtaa. Raunioista sitten uusi järjestelmä. Inhimillinen hinta on toki ikävä, etenkin niille lapsettomille joiden tulevaisuuden vanhainhoitopalvelut ovat järjestetty budjettiin menevin ratkaisuin. Mutta se on hinta, joka heidän kuuluu maksaa. Olen itse lapseton, mutta en näe mitenkään moraalisesti sopivana että niiden jotka lapsia saavat ja näiden lapsien pitäisi maksaa ja taata yhä pienemmistä sukupolvista parasta mahdollista hoitoa, jos siihen ei ole varaa.

    • Anonyymi

      Noh, laitatko itse karvavisan vinkumaan? Ei ne daddyt maksa pelkästä seurasta tai juttuseurasta.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      69
      2352
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      245
      2323
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1538
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      37
      1373
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1357
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1319
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1220
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      81
      1008
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      999
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      989
    Aihe