Psykologin kanssa kun puhuin, puhuimme myös Suomi24:stä. Mainitsin sen, että minua on täällä haukuttu alimman tason mieheksi. Neuvoi, etten Suomi24:ään kirjoittelisi juuri tuollaisten ilkeiden kommenttien takia.
Olen 34-vuotias sinkkumies
Anonyymi-ap
15268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ei sitten sanonut että älä välitä niistä ilkeyksistä?
Niiku joku toinen on sanonu.
Joo ei.
Et ilmeisesti maksanut riittävästi sille, kun et arvostanut ohjetta ja taas täällä kirjoittelet. 😂
Meinaan lopettaa.
Vois lopettaa kans jos ois joku jonka kans vois kirjoitella ja jutella...
Ei oman äitin kanssa naimisissa elo ole ilkeilyä paitsi jos joku mainitsee sen olevan laitonta niin silloin kyllä mennään jo ilkeilyn puolelle. Voiko joku muka todistaa etten ole äitini kanssa naimisissa ! Nouskaa ylös tai vaietkaa ikuisesti kuten vihkipappimme sanoi vihkisaarnassaan.
Sinä olet naimisissa äitisi kanssa, en minä.
Hyvä kun tunnustit ja nyt loppuu sitten trollaukset etten muka olisi naimisissa oman äitini kanssa.
En minä tunnustanut. Siis sinä olet, en minä. Niinhän?
Kuka täällä taas valheita kirjoittelee minusta 36-vuotiaasta miehestä. Minä olen äitini Tyynen mielestä ylätasonmies, joten en voi mitenkään ollut mennyt millekkään psykologille juttelemaan ätmiydestäni. Sillä en minä ätmi ole vaan tuo Viinamies joka on isäni.
Tietäkkääs tämä jotta äitini sano että oon ylätason mies sillä miksi muutenkaan hän olisi mennyt kanssani naimisiin. Joko meni luu kurkkuun heille kaikille jotka kirjoittavat etten muka voi mitenkään olla naimisissa oman äitini kanssa.
Puhuinkin itsestäni.
Psykoosissa olevat puhuvat itsestään vaikka mitenkä monessa persoonassa.
En ole psykoosissa!
Kuvittele olevasi ammattipsykologi ja kuuntelevasi päivät pitkä näitä juttuja potilailta :D
En kuvittele mitään sellaista.