Koko elämän kestävä lääkitys pakollinen, jotta näiden öyhöttäminen loppuu. Lääkityksestä kieltäytyvät viedään vankilaan. Vankilassa öyhöttäjät oppivat monia itseltään hukassa olevia taitoja, kuten siivoaminen ja perunoiden kuoriminen. Vankilasta sitten kotiutuu säyseitä, tottelevaisia yhteiskuntarauhalle myönteisiä kansalaisia.
Äärivihervassariöyhöttäminen on sairaus
Anonyymi-ap
14131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Näille öyhöttäjille kannattaa opettaa myös vaatteiden pesemistä ja astioiden tiskaamista. Nuo ovat yhtä hyödyllisiä taitoja kuin siivoaminen ja perunoiden kuoriminen.
Huono provo.
No se on persu. Odotitko jotain älykästä?
Keskitysleirit kehiin . Natsi Putinin valta on oikein . Persuputinland on ihanne valtio .
Venäjä on Persujen ihannevaltio.
Aloittaja tarkoittaa varmaan Persuja. Niin tarkkaan meni tuo kuvaus heihin.
Sinun visiosi edusta parhainta persudemokratiaa.
Yksi hyödyllinen taito näille äärivihervassariöyhöttäjille opetettavaksi on myös rakennusten puhdistaminen toisten kaltaistensa öyhöttäjien sotkuista ja graffiteista.
Olisikohan sähköshokeista apua? Tai kylmä-kuuma-vuorohoidoista?
Äärivihervassarit töihin maatiloille ihan kunnon paskaisiin töihin. Oppivat arvostamaan maanviljelijöiden työtä. Aamuviideltä herätys ja kaurapuuron jälkeen aletaan paiskimaan töitä ilman taukoja. Illalla ei enää jaksa netissä selailla vaan nukuttaa ihan oikeasti.
Äärivihervassarit voi laittaa kaupungeissa keräämään kaduilta ja pientareilta roskia. Kyllä töitä löytyy!
Yksi erittäin hyödyllinen taito opetettavaksi äärivihervassareille on anteeksipyytämisen taito. Jokainen äärivihervassari pyytäköön joka paikassa anteeksi Eduskuntatalon töhrimisiä ja kaikkia muitakin kaltaistensa tekemiä tuhotöitä.
Minun mielestäni äärivihervassariöyhöttäminen on Häpeä!
Vassarit voisi lähettää Putinin armeijaan.