Oltu vuosia yhdessä miehen kanssa,ja olen ruvennut ihmettelemään hänen netti käytöstä.kaljossaan istuu aamutunneille asti kännykkä kourassa,ja joka viikonloppu kahtena vapaailtanaan kaljaa.facebookissa en näe hänen kavereitaan,en kuka häntä onnittelee esim. syntymäpäivänään,ja vaikka kirjoitan hänen aikajanalleen oman onnittelu viestin,niin enää en sitä näe omassa profiilissa ei,että olen onnittelut laittanut.kyllä minä ainakin näen jos jollekin muulle kavereilleni onnittelut laitan jonkun aikajanalle niin omalla sivuilleni sen kyllä näen.sitten kun alan mieheltä kyselee niin ympäri pyöreä vastaus,en julkaise siellä itse mitään facessa pahemmin.sitten yhen kerran oli niin salaperäinen hymy kun oli puhelimellaan yksin huoneessa ni muka makso laskua..mitä mieltä olette.
Miksi mies hämää
Anonyymi-ap
1
286
Vastaukset
- Anonyymi
Homostelee
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218506Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307757Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-95345Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite824989Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294789Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2323277- 1253034
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os352916Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin772894Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps242526