IPODISTA KYSYMYS

voiko ipod minillä tehdä silleen, että ottaa kaverin koneelta musiikin ja siirtä sen omalle koneelle ipodin avulla? en haluasi käyttää p2p-ohjelmia

voiko esteenä olla se että kaverilla on mac ja minulla windows?

tarvitsen pikaista apua
t:kiihkeä ipodin ostaja
3643
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vain iPodiin voi siirtää musiikkia, takaisin iPodista sitä ei saa.

Äänestä

siirrät sen data tiedostoina etkä laita sitä itunesin kautta (tuolloin et voi kuunnella niitä ennen kuin laitat ne omalle koneelle ja sitte itunesiin ja sieltä lataa ipodille)

Äänestä
  • siis vähän tarkemmin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NOOOOOOOB kirjoitti:

voiko ipod minillä tehdä silleen, että ottaa kaverin koneelta musiikin ja siirtä sen omalle koneelle ipodin avulla? en haluasi käyttää p2p-ohjelmia

voiko esteenä olla se että kaverilla on mac ja minulla windows?

tarvitsen pikaista apua
t:kiihkeä ipodin ostaja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu