Tuntuu välillä siltä, kun tuota eduskunnan kyselytuntia seuraa, että Rydmanilla on enemän älyä kuin koko oppositiolla yhteensä.
On se vaan kova kaveri tuo Wille Rydman
Anonyymi-ap
15224
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Älyssä(kään) ei ole oleellista määrä, vaan se, miten sitä käyttää.
Hermann Göring ja Ville Rydman käyttävät omaansa aika samalla tavalla, ja osin samoin seurauksinkin. Götterdammerungiahan Villekin kävi kännykkäkamerallaan kuvaamassakin. Jo.
"ei ole oleellista määrä, vaan se, miten sitä käyttää.".
😅🤣😂🤣😅 Ai apua.
Opposion voittaa...huutamisessa!
Li Anderssonnikin oli lampaiden mielestä viisas kun huusi?
Viisas kuin huussi. 😅🤣😂
Luontainen psyko elokuvan tähti . Hollywood Iin vaan .
Mun mielestä koko porukan tyhmin, ei muuta.
Niin Andersonin,niin onki!
Sinun mielipiteellä ei juuri merkitystä ole.
Lipevä luikku, joka uskoo omiin mielikuviinsa ja valehtelee näin ollen sujuvasti.
Jos Rydmanin mielestä 2+2 on 3 niin hän puhuu kyllä juuri niin uskottavasti kuin harhainen ihminen, joka näkee näkyjä, niin että kuulijakin alkaa niihin näkyihin uskoa.
Kaikkein vaarallisimmat ihmiset ovat juuri tuon tyyppisiä, sosio/ psykopaatteja. Viehättäviä, sujuvia ja uskottavia puheissaan. Eivätkä koskaan, eivät koskaan tunnusta ainuttakaan virheellistä väittämäänsä vääräksi tai väärää tekoaan tehdyksi, eivät vaikka se olisi täysin kiistattomasti todettu.
Kun mennään ääritilanteisiin niin nämä ovat tyyppejä, jotka kannetaan pakkopaidassa koppiautoon ja huutavat vielä sieltäkin ilman itse-epäilyn tai itsekritiikin häivääkään, että koko muu maailma on väärässä ja tulee sen vielä näkemään.
Voi olla, että sillä on älyä, mutta se toimii väärällä tavalla.
Nin jos äly tarkoittaa seksuaalista halua lapsia kohtaan niin sitten Ryydmänni on varmaan nero.
On sentäs pystynyt vielä pitämään itsensä pois vankilasta . Vienosti hymyilee kuin psyko Putin .
Älyn määrä on se joka vastustuksen synnyttää .
Hop lop menee konkkaan. Eikö Willellä ollut mitään ideaa tähän ongelmaan. Se koskee laajalti miehiä ympäri maan.
Ei hallituksella tarvitse olla ratkaisuja yksityisten yritysten menestykselle. Niistä asioista päättää yrittäjät itse. Vain joku pimeässä vasemmistolaisuudessa teutaroiva moukka kuvittelee niin.