Nainen ottaa yhteyttä somen kautta

Anonyymi-ap

Tekee tikusta asiaa jatkuvasti. On varattu ja olen sanonut muutenkin etten hae seuraa. Eikö naisilla ole mitään aivotoimintaa että ymmärtäisivät että jos mies ei ikinä kysy itse mitään ja vastaa lyhyesti jos ollenkaan ja mahdollisimman vähän innostuen mistään naisen ehdottamasta välttelee ja ohjaa naista muualle niin eikö se mene perille että tuo ihminen ei halua olla seurassani? Mies on sanonut jo ettei kiinnosta eikä tee asian eteen yhtään mitään? Eikö soita naiset mitään kelloja? Ja miten naiselle voi tulla ikävä jos ollaan keskusteltu ohimennen 2 sanaa töissä?
Lopettakaa roikkuminen ihmisessä joka ei teistä ole kiinnostunut!

7

248

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sano suoraan ettei kiinnosta, jos noin pahasti pattiin ottaa.😄

    • Anonyymi

      Mulle tekee tuota ihan tuntemattomattomat miehet. Eikö teillä ole mitään aivotoimintaa. 🤔

    • Anonyymi

      Taidat kuitenkin olla itse kiinnostunut tai ihastunut, mutta nainen varattu ja se aiheuttaa ikäviä tunteita sinussa, kun tiedät ettei teillä todennäköisesti ole tulevaisuutta.

      • Anonyymi

        Jollainlailla kuitenkin tuot ilmi kiinnostusta häneen, ei hän muuten sinussa roikkuisi. Tai sit käsitätte toisenne väärin, nainen haluaa vain kaveerata eikä kummempaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jollainlailla kuitenkin tuot ilmi kiinnostusta häneen, ei hän muuten sinussa roikkuisi. Tai sit käsitätte toisenne väärin, nainen haluaa vain kaveerata eikä kummempaa.

        En todellakaan ole kiinnostunut hänestä ja olen sen sanonut mutta silti jatkaa. Minä en halua myöskään kaveerata hänen kanssaan hän on periaatteessa minulle täysin tuntematon ihminen joka alkoi yhtäkkiä roikkua kimpussa.


    • Anonyymi

      Jos asia kovasti häiritsee, niin pyydä häneltä, että jättäisi sut rauhaan eikä ottaisi enää yhteyttä. Olen itse joutunut pyytämään tuota kahdelta mieshenkilöltä. Toinen ei lopettanut, vaan hänet oli pakko lopulta blokata ja toinen piti tauon kirjoittelussaan ja sitten taas jatkoi, mutta lopetti viimein kolmannen pyynnön jälkeen.

      • Anonyymi

        Mä jotenkin olen luottanut siihen että ihmisillä olisi oma aivotoiminta sitä varten mutta ilmeisesti ei ole.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      89
      4694
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3872
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      191
      3723
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      73
      2123
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1192
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      155
      1147
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1055
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      924
    Aihe