trumpilla on hitler-tauti ja sitten myös.....

hitlerin kohtalo.

Sitä ihmiskunta kiittää, ja myös juhlii !!!!!!!!!!!!!
480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

juo vaan lisää viinaa tai rapakaljaa.

Äänestä

Ei sillä oranssilla transu muurarilla ole kun murot uikkareissa.

Äänestä

Trump oli huomattavasti parempi presidentti kuin Biden, siksi hänet valittiin takaisin USAn presidentiksi.

Äänestä

Seniili on . Ja vara oressakaan ei ole täysipäinen !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

hitlerin kohtalo.

Sitä ihmiskunta kiittää, ja myös juhlii !!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu