Varoituksen sana Turun suunnalla venäläisestä naisesta. Koko ajan on haku päällä Suomi24 Treffeillä ja tapailee useampaa miestä yhtä aikaa. Ei ole kiinnostunut pitempään suhteeseen, ja aika nopeasti haluaa sänkyseuraa.
Kenelle sopii, niin ok, mutta varmistukaa suojaseksistä. Mutta jos miehet haette vakavaa parisuhdetta, niin Vasaramäen kulmilta ei löydy sellaista.
Kenelle sopii, niin ok, mutta varmistukaa suojaseksistä. Mutta jos miehet haette vakavaa parisuhdetta, niin Vasaramäen kulmilta ei löydy sellaista.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvä tietää.
Jo oli katkera kommentti. Tulitko jätetyksi? Jäit lehdellä soittelemaan?
Irina 200 ja sitten burana 500
Sössitkö parisuhteesi? Petitkö ja jäit kiinni? Se on yhyy nyt.👎
Ei huolta. Mä en tautisiin koske. HIV:n vallitsevuus eri maissa kertoo kaiken olennaisen. Kannattaa varoa niitä Neuvostoliiton pakolaisia ja muitakin.
Omasta kokemuksestasiko kerrot?
Maailmankarttaa olen katsellut. Tautiin menehtyminen ei kerro niinkään sen vallitsevuudesta. Heikon terveydenhuoltojärjestelmän maissa kuolevuusprosentti on suurempi. Kyllä se ahdistaisi ainakin itseäni jos harrastaisin irtosuhteita, sillä tauteja voi levitä ihan huomaamattakin. Olen siellä toisessa ääripäässä eli voin hoidella vain itse itseni. Taudeista ei sentään tarvitse huolehtia tässä asemassa. Virossa on kyllä poikkeuksellisen hyvännäköisiä naisia ja se perustuu omiin havaintoihini, niin irl kuin myös netin perusteella.