Nyt se on varmaa Maata ei voi enää pelastaa

Prideporukka hyppii silmille ja koululaisille opetetaan törkyseksiä
12146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Suomi ei ole Koko maailma

ps tai no ehkä hihhuleille

Äänestä

Vihervasemmisto tuhoo tämän maan levittämällä ateismia, homoutta, kasvissyöntiä ja kerrostaloasumista.

Äänestä
  • En paljon huutelisi jo olisin äärioikeistolainen, joka on täys tuho yhteiskunnalle.

    Äänestä

  • Persu olet todellakin aivan pihalla, tajuatko että teidän puoluees meni läpi vain homo Eu vaaleissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    En paljon huutelisi jo olisin äärioikeistolainen, joka on täys tuho yhteiskunnalle.

    Jos ei ole vihervassari niin se ei tarkoita että olisi äärioikeistolainen. Eiköhän kyseessä ole ihmiset, joita politiikka ei kiinnostaisi, jos siitä ei olisi haittaa normaalielämälle.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    En paljon huutelisi jo olisin äärioikeistolainen, joka on täys tuho yhteiskunnalle.

    Lottovoittohan se on, vasemmistoon verrattuna!

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Persu olet todellakin aivan pihalla, tajuatko että teidän puoluees meni läpi vain homo Eu vaaleissa.

    Nyt katto kuule peiliin!
    Siellä se syyllinen on. Muita turha syytellä!

    Äänestä

Putin tulee ja tappaa, odota vaan! Sitten on autuus!

Äänestä

Maa ei ole pelastettavissa mutta sinä olet, tule siis uskoon Jeesukseen Kristukseen!

Äänestä

Onko taas joku vasemmiston idea?
Heidän tyylistään🙈

Äänestä

"– Tämä on niin ilmeistä lasten seksuaalista häirintää, että suosittelen vanhempia tekemään rikosilmoituksen"....

Äärettömän Hyvä neuvo!

Kenenkään ei pitäisi Altistua moiselle pervoilulle koulussa. Eikä Varsinkaan herkässä iässä olevien Lasten!!!!

Löytyyhän Suomesta joku taho, joka Puuttuu ja Estää tuollasen saastan?

Jättäisivät Edes Lapset Rauhaan!!!!!

Äänestä

Homoseksiä aletaan opettamaan kouluissa todellakin maa on menetetty oliko tämän takana viimeisimmät opetusministerit Bajamaja ja Andersson vai kenen idea ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Prideporukka hyppii silmille ja koululaisille opetetaan törkyseksiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu