Tigin meikit

Ootteko testannu Tigin meikkejä? Mitä tykkäätte kannattaako ostaa? Onko ripsivärit hyviä?
3604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ovat hintansa arvoisia. :)

Äänestä

on minulle aivan uusi nimi. Voiko tilata netistä vai onko se jokin suurkaupungin myymälä?

Äänestä
  • Tigi on alunperin hiustenhoitosarja (olisikohan englantilainen) joka on laajentanut aluevaltaustaan myös kosmetiikan alueelle. Ilmeisesti meikkejä myyvät vain tigi tuotteita myyvät kamppamo/kauneussalongit. Googlettamalla löytyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Solo kirjoitti:

Ootteko testannu Tigin meikkejä? Mitä tykkäätte kannattaako ostaa? Onko ripsivärit hyviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu