Mun mies tykkää.poikavartaloisista naisista, eikö ole hassua?
Laihat naiset
Anonyymi-ap
8241
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Saat tän kuulostaa siltä että hoikka nainen ei ole nainen ollenkaan.
Kuulostat katkeralle. Miksi? Hoikka nainen voi ajatella että olisinpa muodokkaampi niin säästyisin vttuilulta.
Miks valehtelet internetissä? Ei sullaa oo miestä etkä oo nainen vaan gubbe
Jep, vähän säälittävä tämä viimeinen rääppiäinen niin eunuckgupen kuin muidenkin osalta
Ainahan niitä voi lihottaa 😗. Kunhan luut eivät paista läpi nahan alta niin se riittää itselleni. Paksummat ovat muodokkaampia, pehmeämpiä ja lämpimämpiä. Naisten hyvätuoksuisuus ja pehmeys vetoaa minuun miehenä, eli kontrasti miehekkäisiin piirteisiin nähden. - sivusta.
Itsekin oon nyt lämmennyt kovasti itseäni pidemmillekin hoikille naisille. Lyhyet muodokkaat naiset olivatkin oma suosikki yli 10 vuotta erään naisen takia. Niin ne tunteet vaikuttaa. Siinä mielessä iloinen tilanne itsellä, että hyvin monenlaiset naiset sytyttävät.
Nyt taitaa olla niin, että poikaystäväsi pitää normaalipainoisista naisista (ei poikavartaloisista) ja sinä olet ylipainoinen.
Tykätköön. Ennemmin hassua että sulla mies ylipäätään.