Naisten venekuvat treffisovelluksissa

Anonyymi-ap

Ovatko muut kiinnittäneet huomiota kuinka yleisiä nämä purje- tai moottori- tai mistäikinälie veneestä otetut löhöily ym. kuvat ovat naisilla? Ei siinä mitään, mutta kuka ihme heitä niille veneille oikein vie? Ei kai veneily niin yleistä sentään ole Suomessakaan kun tuntuu, että jos ei nyt joka toisella naisella niin ainakin yhdellä kolmesta on näitä veneilykuvia sovelluksessa.

10

294

Äänestä

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No ne on näitä naisia - https://www.youtube.com/watch?v=zahGrLMupLc . Voi nuo videot olla feikkejä but you get the point 😘. Tuo olisi todella hyvä metodi testata millainen nainen olisi kyseessä. Oikeastaan sille ei ole edes tarvetta koska jos kiinnostus ei ole molemminpuolista heti alkuunsa, niin kaksi ihmistä ei sovi yhteen. Sehän on scheissea mikäli syvät tunteet puuttuvat. Se ei riitä jos vain toisella on todellisia tunteita. Jaetaanhan niitä ilmaisia ämpäreitäkin niin saisi olla kiitollinen kullatusta lapiosta.

      Mielikuvitusta käyttäen lapio voi toimia symboliikkana montun kaivamiselle, joko itsensä tai tulevan rikkaan kumppaninsa. Kuinkakohan yleistä se on että nuori nainen tai miksei mies likvidoisi itseään paljon wanhemman kumppaninsa saadakseen tämän massit itselleen 🤔? Siksi on olemassa avioehto ☝️, jotta rikas välttyisi gold diggerin suorittamalta likvidoimiselta.

    • Anonyymi

      Ne yrittää liehitellä jotain rikasta venemiestä :) Naiset on petoja :D

    • Anonyymi

      Tekoälyn avulla voi tehdä ihmeitä. Itsekin olen deittiprofiilissani muun muassa patikoimassa Itävallan Alpeilla ja Perun Andeilla, vaikka tosielämässä en ole Tallinnaa kauempana käynyt.

      • Anonyymi

        Mitä tekoälyä tuohon käytät? Luulin, että ihmiset käyttävät enemmän jotain kuvankäsittelyohjelmia.


      • Anonyymi

        saako sillä tehtyä niin että kävelee kuussa ja ottaa siellä aurinkoa?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        saako sillä tehtyä niin että kävelee kuussa ja ottaa siellä aurinkoa?

        Saa.


    • Anonyymi

      No kyllä mun lähipiirissä on useita, joilla on vene. Osa meren rannalls, jotkut sisämaassa. Ihan tavallisia ihmisiä ovat, ei mitenkään poikkeuksellisen varakkaita. Ei se veneily nii harvinaista ole vanhemmissa ikäluokissa.

      Luulen, että jos nainen laittaa noita venekuvia, joissa ei itse ohjaa venettä, tarkoitus on esittää korkeampaa statusta. Hieman snobia.

      • Anonyymi00009

        Tai naine tykkää olla veneilemäss. Ei sen kummempaa.


      • Anonyymi00011
        Anonyymi00009 kirjoitti:

        Tai naine tykkää olla veneilemäss. Ei sen kummempaa.

        Herrojen kanssa kirkkoveneilemässä.


    • Anonyymi00010

      Möhömaha miljardöörit vie naisia veneilemään ja eiköhän veneen kannella juoda drinksuja ja harrasteta seksiä auringonpaisteessa veneen keikkuessa kivasti aaltojen päällä.

      Sitten otetaan ne pakolliset biksukuvat veneen kannella. Kuvissa esitetään täysin viatonta.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      315
      1273
    2. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      310
      1267
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      95
      989
    4. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      978
    5. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      909
    6. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      101
      909
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      762
    8. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      20
      674
    9. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      67
      604
    10. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      5
      597
    Aihe