... ei ole ajatus exän uudesta, sillä on vaan hyvä ja helpottavaa kun ahdistava ja alistava seurustelusuhde loppui, vaan se, että exä tekee näkyvästi nyt niitä asioita, joita toivoin hänen tekevän koko suhteemme ajan. Se tuntuu loukkaavalta ja siltä kuin hän korostaisi nyt sitä kuinka hän osaa kyllä jos haluaa mutte minä en ollut moisen toiminnan arvoinen eikä hän halunnut tehdä minua onnelliseksi.
Toki tuo exän nykyinen toiminta sai lopettamaan sen vähäisen haikailun hyvien hetkien perään ja myös sen viimeisen jossittelun olisiko pitänyt vielä yrittää enemmän, sillä tajuan eron olleen viisas ja ainut oikea päätös.
Eron jälkeen satuttavinta...
Anonyymi-ap
0
516
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?841679- 851212
- 1101113
- 66880
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33643