Abi goes tallinn

Anonyymi-ap

Minä ja tyttöystäväni olemme menossa eri päivinä AGTlle. Mietin kuullut onko abiristeilyllä kuinka paljon pettämistä ja Tallinnassa. Pelkään että siellä tyttöystävä voisi pettää mutta mietin kuinka yleistä pettäminen on AGT ja voisiko joku sanoa kokemuksia jos sellaista on AGT nähnyt?

5

1373

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen nähnyt! Siellä pettää varmasti, älä päästä Suomesta pois! Kotona ei ikinä pettäisi!! Tallinna saa pään pyörälle

    • Anonyymi

      Ei kai siihen nyt mitään risteilyä tarvita, jos tekee mieli pettää.

    • Anonyymi

      Omalta osaltani voin todeta, että aikoinaan abiristeilyllä olleena. Tuli pantua myös rengastettuja Abi tyttöjä. Olivat yhtä anteliaita kuin rengastamattomat.

      Oli kyllä aika seksin täyteinen reissu :)

    • Anonyymi

      Mutta oliko tietoisesti pettämistä paljon siellä. Sovimme että laittaisin snäppejä jatkuvasti ja soittaisimme. Mietin onko järkevämpää vain eroa jos en voi luottaa?

    • Anonyymi

      Miksi kukaan olisi niin tyhmä, että menee abiristeilylle pettämään? Sehän on paikka, jossa kiinnijääminen on likipitäen varmaa, kun joka paikassa on mahdollista olla tuttuja, jotka takuulla tietävät sut varatuksi. Näin ainakin, jos olet vähänkään isommasta lukiosta. Pettäminen on miljoona kertaa vähemmän riskialtista jossain muualla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      158
      4530
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      39
      2522
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      145
      2173
    4. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      30
      1295
    5. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      70
      1174
    6. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      71
      1112
    7. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      39
      1013
    8. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      67
      992
    9. Kullan kemiallinen merkki on au

      Ei välttämättä. Mikä sun kullan merkki on?
      Ikävä
      53
      933
    10. Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä

      Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies
      Ikävä
      114
      908
    Aihe