On se hieno juttu kun suomi on täynnä ruikuttajia, kaikki paperimiehet on teidän mielestä perseestä!Mutta se on kyllä hyvä että teillä on hyvät työpaikat ja työehtosopimukset! PÄÄASIAHAN on että teillä menee hyvin vinkujat !!
RUIKUTTAJAT!!
2
452
Vastaukset
- Olet aito
Paperitollo, kun noin vituttaa.
Minä kääntelen alimmaisia eoroja pankissa etteivät homehdu...:) - Kikka
...vaan ei paperi-tai muutkaan miehet tai naiset tai whatever KAIKKI ole pc:stä vaan ruikuttajat, typerykset, omaan napaan tuijottajat, asioista selvää ottamattomat, HUUTAJAT ja niin edespäin.
Perusteltu kritiikki, väittely, kommentointi on upeeta - rääviminen ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2446176Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.555007KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104306Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123051Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1243042Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1212466Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461659
- 691476