Ja pe*seestä sulle. Siis en muuten, mutta vain kuiva ja äärimmäisen asiallinen. Ei huumoria, ei ylimääräisiä kommentteja mihinkään.
Ei yhtään mitään.
Mä kärsin muutenkin ja olen nyt pettynyt järjestelyyn.
Olisi ollut asiaa. Kukaan ei kuuntele. Tulkaa sitten hautajaisiin, kun minut tapetaan kotona.
Jatkossa mietin tarkkaan olenko kiva vai
3
318
Vastaukset
- Anonyymi
Se on täysin sinun ongelma jos et pysty hyväksymään sitä etten halua olla missään tekemisissä kanssasi. Sinulla oli todella monia vuosia aikaa jolloin siihen oli mahdollisuus, joten turha yrittää vierittää syytä minun harteilleni! Olen totaalisesti kyllästynyt sellaisiin ihmisiin, jotka eivät osaa kommunikoida!
- Anonyymi
Ihan kuin sinä olisit ainoa joka on kärsinyt, että minä sitten inhoan ihmisiä, jotka oman avuttomuutensa takia sysäävät syyn toisen osapuolen hartioille!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihan kuin sinä olisit ainoa joka on kärsinyt, että minä sitten inhoan ihmisiä, jotka oman avuttomuutensa takia sysäävät syyn toisen osapuolen hartioille!
Niin toimivaa ihmistä on mahdoton kunnioittaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1185398
- 715138
- 914174
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753640Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603258- 432831
- 152307
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️541969- 421852
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381703