Ja pe*seestä sulle. Siis en muuten, mutta vain kuiva ja äärimmäisen asiallinen. Ei huumoria, ei ylimääräisiä kommentteja mihinkään.
Ei yhtään mitään.
Mä kärsin muutenkin ja olen nyt pettynyt järjestelyyn.
Olisi ollut asiaa. Kukaan ei kuuntele. Tulkaa sitten hautajaisiin, kun minut tapetaan kotona.
Jatkossa mietin tarkkaan olenko kiva vai
4
961
Vastaukset
- Anonyymi
Se on täysin sinun ongelma jos et pysty hyväksymään sitä etten halua olla missään tekemisissä kanssasi. Sinulla oli todella monia vuosia aikaa jolloin siihen oli mahdollisuus, joten turha yrittää vierittää syytä minun harteilleni! Olen totaalisesti kyllästynyt sellaisiin ihmisiin, jotka eivät osaa kommunikoida!
- Anonyymi
Ihan kuin sinä olisit ainoa joka on kärsinyt, että minä sitten inhoan ihmisiä, jotka oman avuttomuutensa takia sysäävät syyn toisen osapuolen hartioille!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihan kuin sinä olisit ainoa joka on kärsinyt, että minä sitten inhoan ihmisiä, jotka oman avuttomuutensa takia sysäävät syyn toisen osapuolen hartioille!
Niin toimivaa ihmistä on mahdoton kunnioittaa!
- Anonyymi
Miksi sitten jäädä?
Pelottaako yksin oleminen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell322098Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.461715Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1121476Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1041226Ootko A-nainen vielä vihainen?
Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja1041034Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.76978- 59865
Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,34842Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗52789Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd101743