Tosi mukava tunne kun otetaan yhteyttä ja uskotellaan 2 kk että halutaan suhde ja päivittöin ollaan yhteydessä. Sitten juuri ennen kuin olisi tarkoitus tavata mies peruu koko homman ja ei puhu enää mitään. Sairasta tommonen.
Viime hetkellä kaiken peruminen
Anonyymi-ap
10299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tätä on liikkeellä. Täysi samoin meni.
Naisina esiintyvä gubbe. Lähetin perääs verikoirat vuh
Ehkä tuli järkiinsä
Syynä voi olla vaikka kommunikointikanava, johon hänellä ei oikein luottoa ole. Pitäisi saada vain kunnon uskottava yhteys, tuskin peruminen on suunnitelmissa.
Whatssap ollut kommunikointikanava
Sekin vielä😒whatsupissa on niin helppo blokata ja luulen että siksi että se on hyvä "pelialusta" kun huomaa että on toinen paikalla eikä pysty pelaamaan niin naps ja yksi pelinappula pelistä pois...erään naisen mukaan blokkaaminen tarkoittaa että good bye
Naiset harrastaa ghostaamista enemmän. Eikö tunnukkin ikävältä kun saa maistaa omaa lääkettään?
Varmaan ghostaamista tapahtuu nykyään paljon mutta outoa jos on ollut ihan aloitteen tekijänä ja 2 kk juttu jatkunut. Tulee mieleen että ollut useampi nainen samaan aikaan ja valikoitunut joku hänen mielestään sopivin kumppaniksi
Tämmönen on kyl julmaa
Juuri näin toimi muuan nainen pari vuotta sitten.
Viestittely, soittelu ja sen sellainen kesti lähes neljä kuukautta.
Sitten piti tavata ja hups. Ei kuulunut enää mitään eikä vastannut viesteihin.
On muuten erittäin inhottavaa tuollainen.
Toisaalta - parempi noin kuin että jos olisi ehtinyt tavata ja tutustua enemmän ja sitten olisi tehnyt noin.....