Noh, tein sitten uuden profiilin. Kyllä maailmaan profiileja mahtuu, mutta miksi tuo vammanaama palvelin teki mun kuvasta läskipään?
En muistanut mitään!
3
189
Vastaukset
Nonniiii....
Uusi vuosi alkoi uudella profiililla.
😊Juu. Miksi wanha profiili on vielä vuosien jälkeen muistissa. Hitsi eihän mulla ole hajuakaan salasanasta ja onpa vielä vanhalla sähköpostiosoitteella palautus.
Sitä sähköpostiakaan ei ole ollut vuosiin edes olemassa. Se oli sitä kobolttitehdas OMG:n aikaa.
Ja besserwisssereille tiedoksi, että se oli Outokumpu Mooney Group.
Nätisti riisti Afrikan lapsityövoimaa. Sama homma jatkuu vieläkin, vaikka Euroopan suurin Koboltinjalostamo Kokkolassa onkin 2:n eri firman omistama nykyään.- Anonyymi
5imiti kirjoitti:
Juu. Miksi wanha profiili on vielä vuosien jälkeen muistissa. Hitsi eihän mulla ole hajuakaan salasanasta ja onpa vielä vanhalla sähköpostiosoitteella palautus.
Sitä sähköpostiakaan ei ole ollut vuosiin edes olemassa. Se oli sitä kobolttitehdas OMG:n aikaa.
Ja besserwisssereille tiedoksi, että se oli Outokumpu Mooney Group.
Nätisti riisti Afrikan lapsityövoimaa. Sama homma jatkuu vieläkin, vaikka Euroopan suurin Koboltinjalostamo Kokkolassa onkin 2:n eri firman omistama nykyään.Eikös nykyaikana nämä Wagnerin joukot hallinnoi mineraalivaroja. Enään ei kukaan pääse ryöstämään rikkauksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001710Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571350Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?761298Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108850
- 72833