Selkä nii keleen kipeä

Mökillä eilen oli klapiurakka. Siis nostelin käsillä klapeja pinoon ja kyykistelin ja jne.
Nyt on selkä niin kauhen kipiä. Tiedän että se on rasituskipua, mutta eitätä tahdo millään kestää.
1405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lähtee, millä on tulluki. Jatka samaa hommaa hieman varovaisemmin. Kun lihakset vahvistuvat niin homma alkaa toimia. Äkikseltään paikat kipeytyvät uudenlaisessa rasituksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aiaiaiaiaiai kirjoitti:

Mökillä eilen oli klapiurakka. Siis nostelin käsillä klapeja pinoon ja kyykistelin ja jne.
Nyt on selkä niin kauhen kipiä. Tiedän että se on rasituskipua, mutta eitätä tahdo millään kestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu