Kaikkina aamuina kun eduskunnassa on istuntoja ja pois lähtiessä toinen testi, kaikille kansanedustajille, pakollinen.
https://yle.fi/a/74-20134534?utm_source=social-media-share&utm_medium=social&utm_campaign=ylefiapp
Huumepäissä ei sovi lakeja sorvata, se on selvää.
Milloin saadaan tästä adressi johon voi osallistua?
https://yle.fi/a/74-20134534?utm_source=social-media-share&utm_medium=social&utm_campaign=ylefiapp
Huumepäissä ei sovi lakeja sorvata, se on selvää.
Milloin saadaan tästä adressi johon voi osallistua?
Vastaukset 22
Vanhimmat
Mul STONDAA
kyllä, jauhonokat kiikkiin, joka puolueesta niitä löytyy.
Ei ne suostu siihen että niitä aletaan testaamaan. Kansanedustajilla on pikkusen paremmat oikeudet kuin taviksilla.
Eduskunnan aamunavauksessa puhallutustesti, huumeseula ja lopuksi metallinpaljastin.
Äo-testiä ei kannata tehdä.
Miksei äo-testiä, siinähän paljastuisi persujen karu todellisuus?
Eiköhän se jo tiedetä.
Mitta kun persut eivät ymmärrä omaa älyköyhää tilannettaan.
kannatetaan, loppuisi sadististen lakien rustaus oikeistolta kansalaisia kohtaan.
Kyllä se niin on.
Silloin ei oppositio pääsisi osallistumaan kyselytunneille! 😱
Ei, vaan oppositiolla olisi tilanne, että kyselyyn vastaajia ei olisi aitiossa.
Eiku, oppositiolla on se jauhojengi.
Eduskunta on hyvin järkyttynyt, vaikka koko sali on paiskinut viimevuodet hartiavoimin töitä Suomen huumeongelman pahentamisen eteen.
Eduskunta on sellainen kuntouttavan työtoiminnan työpaikka. Siellä kokeillaan yksilön työelämänvalmiuksia sekä sopeutumista normaaliin yhteiskuntaa ja siksi tuollaiset Muskin käyttämät jauhot ovat kannustettavia käyttötapoja sopeuttamisessa työelämään. Täytyyhän sitä Teslalle saada päteviä jauhopersuja akkuautoja tinaamaan kasaan.
Käyttöhuone eduskuntataloon
Pakolliset ja satunnaiset testit käyttöön heti ilmanmuuta , mitä siitä tulee jos jauhojengi maata johtaa , turvallisuus vaarantuu .
Pakolliset huume-testit ministereille ja kansan edustajille!!!!!! Huumeiden käyttäjille potkut heti,ja ei mitään irtisanomisrahaa ja eläke myös pois
Me persut ryyppäämme terävää viinaa ja jätämme nuo narkomaanijutut Pertti "Veltto" Virtasen rappioelämän viettoon. Me persut saatamme myös ampua pyssyllä jos joku tästä asiasta tulee huomauttamaan meille. Joo, persuja me oomme.
Älkää unta nähkö! Eihän noiden hyväkkäiden tarvitse toimittaa edes sairauslomatodistusta vaan voivat jäädä sairauslomalle omalla ilmoituksellaan.
Eduskunta voi milloin vain lailistaa ne huumeet minkä jäämiä on löytynyt.
No voi voi. Sittenhan edustajien jo vuoskaudet huumepäissään jahtaamat "nuorten katujengit" eivät olisi enää poliittisesti kannattava bisnes.
Sehän voisi sopia niille. Yleisin ja vähiten haitallinen kannabis jäisi tuolla tavalla edelleen laittomaksi.