Maailman tehokkain armeija tuhosi terroristit täysin

Hamas on hävitetty olemasta

https://www.hs.fi/maailma/art-2000010962274.html

Codename: Mission completed

Vihdoinkin juutalaiset ovat todistaneet olevansa parempia kuin heitä surmanneet ja halviksineet saksalaisnatsit.
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hehe . Ei palet ole kuollut sukupuuttoon . 70 vuotta taisteluun miehittäjää vastaan jatkuu vielä toiset 70 vuotta . Ei mitään uutta , samaa vaan .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hamas on hävitetty olemasta

https://www.hs.fi/maailma/art-2000010962274.html

Codename: Mission completed

Vihdoinkin juutalaiset ovat todistaneet olevansa parempia kuin heitä surmanneet ja halviksineet saksalaisnatsit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu