En ole mihinkään alkanut, mutta minulla on jostain syystä naistenmiehen maine. Eräästä sinkkunaisesta olisin kiinnostunut, mutta hänkin pitää minua pelimiehenä. Miten saisin maineeni puhdistettua?
Varatut naiset piirittää työpaikalla
8
630
Vastaukset
Nauti suosiosta. Kaikille ei ole sellaista olemassakaan.
- Anonyymi
Mistä syystä sulla on pelimiehen maine? Onko huhuissa perää? Vai oletko komea ja mukava ulospäinsuuntautunut mies? Sellaisia monesti pidetään pelimiehinä vaikka eivät olekaan.
- Anonyymi
Ilmeisesti olen sitten komea, kun naisilta huomiota tulee. Joskus kyllä miehiltäkin on tullut.
Ulospäinsuuntautunut en ole, vaikka työssä joutuukin ihmisten kanssa olemaan tekemisissä. Vapaa-ajalla pyrin minimoimaan ihmiskontaktit.
- Anonyymi
Onko aloittaja itse vapaa vai varattu? Luultavasti et ymmärrä sitä että "tahattomasti" flirttailet naisille töissä. Naisilla myös pahat pojat usein kiinnostaa.
- Anonyymi
Ai pahat pojat kiinnostaa...et taida tuntea naisia ollenkaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai pahat pojat kiinnostaa...et taida tuntea naisia ollenkaan
Kai minä naisena naiset tunnen
- Anonyymi
Taidat olla itse keksinyt tuon naistenmiehen maineen ja elät siinä uskossa että JES!
- Anonyymi
Kattelet varmaan itteäs peilistä hiuksias haroen että ou jee,olen komea!
PS.Itserakkaat komeat miehet paistaa jo kauas
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713338
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541879Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471819Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591714- 771594
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3411540Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811389The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201278- 1581152
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251135