Minun mielestäni kukaan vainooja ei ole terve ?

Mitenkä teidän mielestä ?
596
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta jos se on setan jäsen kuten Marin ja sen ”vainooja”. Onko se edes vainoamista vaan pelkkää Seta hommaa. Marin on vaan hysteerinen. Setahysteria. ? Setailmastomuutoshätätila. 😂

Äänestä
  • Olihan se mies vuosia naimisissa ja yks lapsikin .

    Äänestä

  • Rasismi aiheutti tilanteen

    Äänestä

ihmisillä voi olla väärää tietoa jostain syystä päässään tai vika , siksi he vainoaan aikansa. ei täällä nekään kauan elä.

Äänestä
  • ei kannata pollareille ilmoittaa vaan kostaa jos tietää kuka siellä vainoaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitenkä teidän mielestä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu