TILAA IS EXTRA
POLITIIKKA
Kansanedustaja podcastissa: "Minkä takia Yle ei tuota aikuisviihdettä?"
"Enkä pidä mahdottomana sitä, että jotain tällaisia esikokeiluvaiheita tulevana vuosikymmenenä tai kahtena meillä ois edessä", Joakim Vigelius kertoi podcastissa.
Kansanedustaja Joakim Vigelius (ps) sanoo podcastissa, että mahdollinen "mediamyrsky" on ainoa syy, miksei Yle tuota aikuisviihdettä.
KUVA: RONI REKOMAA
H-studio (homo)
Juontajina Sebastian Tynkkynen &Joakim Vigelius
Plus pornoa
Tulossa Ylellä keväällä
Anonyymi-ap
9
76
Vastaukset
- Anonyymi
Epätoivo on nats*persuissa valtava.
- Anonyymi
Pikkuhompsujen pitää nyt vaan tyytyä lukemaan Keskikaljan väitöskirjaa suomalaisten eläimiin sekaantumisesta 1700-luvulla. Ko. toiminnan tuotokset näkyvissä perussuomalaisissa. Jokohan halpa-aho on kääntänyt kyseisen väitöksen kirkkoslaaviksi?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774692- 1842013
- 1321722
- 1511295
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161211- 351076
- 78973
- 52936
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78902Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh272876