🖥🪠🔧 itse selvitellä mikä palstoja vaivaa. Pätkiminen hankaloittaa elämää sen verran, että tänään jää palstailu vähälle.
Onneksi ei tarvitse
7
180
Vastaukset
- Anonyymi
Osaako sun kissa lukea? Tuosta kuvasta vaan päättelin
- Anonyymi
lounas.ajatus kirjoitti:
Mulla ei ole nyt kissaa, eikä koiraa (vielä).
Haaveilet kuitenkin kun tuossa kuvassa on joku kissa. Kenen kissaa oot kuvannu?
Anonyymi kirjoitti:
Haaveilet kuitenkin kun tuossa kuvassa on joku kissa. Kenen kissaa oot kuvannu?
Silmäilen silloin tällöin torin lemmikkipalstoja jos sattuisi sopiva kotieläin löytymään. Toi kuva on netistä lainattu. Oli niin söpö, että päätin käyttää. Lisäksi kuvassa oleva kissa on valkoinen pörrökkä, jollaisen kuvan muistan kerran saaneeni sähköpostilla.
- Anonyymi
Jakoavain = monkey wrench. Voin opettaa lisääkin. Avauksessasi oli tuo symboli, siksi näin. Lämpöpatteri = radiator. Jatkakaa.
- Anonyymi
Voisit varmasti opettaa paljon mulle.
Avauksen työkalut liittyivät nettiongelmien selvitykseen. Apinoita ja lämpöpatteria siinä ei ole.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671414
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä401005Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 36626
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20612Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17563
