Salonius Pasternackilta melkein henki salpautui

kun järkyttyneenä sopersi, miten "Muskin pojat luulevat jotain tietävänsä"..vallankaappaus. Toivottavasti Charly saa itsensä takaisin...:)
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Musk on jo haastettu käräjille teoistaan.

Hänen lähtölaskenta on jo alkanut.

Äänestä

Vuosisadan suurin tietomurto, Musk on hakkeroinut kaikkien jenkkien henkilötiedot. jos ei siitä joudu telkien taa, niin mistä sitten. Vai maksaako Musk dollareilla tuomareille?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun järkyttyneenä sopersi, miten "Muskin pojat luulevat jotain tietävänsä"..vallankaappaus. Toivottavasti Charly saa itsensä takaisin...:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu