Näin tuollaisen "Vain köyhät ajavat polttomoottoreilla" -tarran violettivanteisen romu-Hondan takalasissa. Mikähän mahtoi olla tarkoitus?
Vain köyhät ajavat polttomoottoreilla
16
192
Vastaukset
- Anonyymi
Teitä Elokapinalaisia vihataan jokapuolella Suomea.
Kehä III sisäpuolella ei vihata
koska sos dem.- Anonyymi
Ei kuitenkaan vihata yhtä paljon kuin sivullisia tappavia kuminpolttokeulijoita.
- Anonyymi
Vihataan enemmän eko- hupakkoja, siitä voit olla varma.
Se teidän blondiääliökään ent. sisäministeri Ohisalokaan ei uskalla liikkua kuin juosten pääkaupunkiseudun ulkopuolella.
Mistäkö vois johtua ?
Et takuulla tajua.- Anonyymi
Ei kuitenkaan vihata yhtä paljon kuin sivullisia tappavia kuminpolttokeulijoita. Mistäköhän voisi johtua?
- Anonyymi
Ei sillä ole mitään eroa sulkevatko kadun Elokapina vai kuminpolttopellet. Elokapina sentään ei aseta sivullisia vaaraan eikä saastuta eikä metelöi niin ettei saa nukuttua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kuitenkaan vihata yhtä paljon kuin sivullisia tappavia kuminpolttokeulijoita. Mistäköhän voisi johtua?
Onko nämä kuminpoltto motoristit tappaneet sivullisia muualla kuin sinun äänissä joita kuulet päivittäin?
- Anonyymi
Motoristeilla ja koirankusettajilla on se yhteistä, että molemmat kuvittelevat muiden ihmisten tykkäävän heidän tähän yhteiskuntaan tuuppaamasta ulosteesta.
- Anonyymi
Ja molemmat ovat vielä laillisia tekoja Suomessa, että jaksamista vaan sinne Tampereen seudulle?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja molemmat ovat vielä laillisia tekoja Suomessa, että jaksamista vaan sinne Tampereen seudulle?
Ja kauhean kauan ei enää mene kun pääsee pyörän selkään, 1,5 kk ?
- Anonyymi
Tuon Hondan arvo on karkeasti arvioiden ehkä noin 500 euroa ja sopii köyhille.
- Anonyymi
Ponihäntäkorvarengaspoitsu polttaa kumia etuvetoisella Hondalla.
- Anonyymi
Ja tyhmät wokk homot sähkö räpsyillä,eihän siinä ole edes nauti ,pitää haista bensan ja diisselin hajut ja moottori äänen olla korvalla ja mielelle hyvä ,leikki autot on sama kuin koto olohuoneessa patteri autolla leikkisi ,ei koskaan sähkö autoa eikä pyörää🤫
- Anonyymi
SUOMESSA KAIKKI OVAT KÖYHIÄ.
Ja jotkut vielä oma- aloitteisesti työttömiä.
Kuten palstavasemmistolaiset Elokapinan pimut. - Anonyymi
Itseironinen aika hyvä vitsi? Vähän sama juttu kun näin Saabin takalasissa "saabismi on sairautta". Miksi pitää aina etsiä nuorten miesten jutuista jotain ihme syvällisyyttä?
- Anonyymi
No juuri näin 👍
Ehkä se tarra oli vaan tosiasian ääneen sanomista - sähkökulkuneuvot on kalliita ja köyhät ajaa bensalla. Noin niinkun itseironisesti.
- Anonyymi
Miten Hondan takalasissa oleva tarra liittyy moottoripyöriin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi3152888Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä562655- 1201712
- 1181440
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461390Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://301283PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1491238- 691090
- 741079
- 701030