Wokelta murtuu leukaluu Trumpin toimesta

10163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ai että! Eikö olekin ihanaa, kun vaimoaan pettänyt tuomittu rikollinen oikein pistää tuulemaan suurvallan johdossa?

Äänestä
  • Wokea koskee kun amerikan asiat menee kuntoon

    Äänestä

  • Se on sentään jotain mihin Obama eikä Biden pystynyt.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Se on sentään jotain mihin Obama eikä Biden pystynyt.

    Puhutko siitä, miten liittolaisten luottanut Yhdysvaltoihin on mennyt?

    Äänestä

  • Dementia ukko olisi ollut mielekkäämpi, kertoilisi uroteoistaan 16 vuotiaiden tyttöjen kanssa.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Dementia ukko olisi ollut mielekkäämpi, kertoilisi uroteoistaan 16 vuotiaiden tyttöjen kanssa.

    En oikein kykene pitämään Trumpinkaan puuhia rationaalisina.

    Äänestä

  • Ovatko kokoomuslaisetkin vasureita ihmetellessään Trumpin toimia?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Se on sentään jotain mihin Obama eikä Biden pystynyt.

    Demarit ja punikit pystyvät ainoastaan katkeraan räkytykseen, mihinkään tositoimiin näistä surkimuksista ei ole.
    Donald aloitti heti ekasta päivästä lähtien korjailemaan tämän bideen toilauksia.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Demarit ja punikit pystyvät ainoastaan katkeraan räkytykseen, mihinkään tositoimiin näistä surkimuksista ei ole.
    Donald aloitti heti ekasta päivästä lähtien korjailemaan tämän bideen toilauksia.

    Romahduttamalla liittolaistensa luottamuksen Yhdysvaltoihin.

    Toden totta.

    Äänestä

Se taitaakin olla ainoita hyviä puolia Trumpin hallinnossa ja pitäisi ulottaa myös Eurostoliittoon ja satelliittivaltio Suomeen myös.

Täällä Suomessa woke-cansel-intersektionaalinen feminismi- kulttuurimarxismi - Setalaisuus pride marsseineen on ihan jokaisen päivän rappiotila.

Ja tätä moninaisuuden hehkutusta, se nyt näyttää sentään olevan Saksassa jo aika lailla kritiikin alla ja tuskin tämänpäiväinen afganistanilais terroristin väkijoukkoon Mini Cooperilla hurauttaminen ainakaan moninaisuuden siunauksellisuutta parantaa??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kinokasino klips https://www.youtube.com/watch?v=EZI0T1hFXWQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu