Palstan inceIpersuIIa ollut rankka päivä

Kun tuutista on painettu niin Marinia kuin Vikmania.

Ei ole helppoa hänellä tuon vammansa kanssa.
459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Trollitehdas maksaa korvauksen...

Äänestä

Liian paljon kieltämättä ärsykkeitä, Sähkökatko helpottaisi.

Äänestä

Äiti, äiti mä nään taas persuja kaikkialla! 😭😭😭

Äänestä

On se varmaan eri rankkaa olla luuseri kun ei ole koskenut naiseen sitten äidin tissistä irrottauduttuaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun tuutista on painettu niin Marinia kuin Vikmania.

Ei ole helppoa hänellä tuon vammansa kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu