4 Nation turnauksen studiota johtaa Heikki Paasonen. Ei yllätä kun juontaa jo melkein kaikki Sanoman ohjelmat, mutta kiekkostudiossa piristävä uusi tuulahdus.
Onhan se Heikki Paasonen!
Onhan se Heikki Paasonen!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei sentään Janne Kataja.
Paasonen on kiekkomiehiä eli seuraa enemmän tai vähemmän aktiivisesti kiekkoa. Janne Katajasta en tiedä onko ja Kataja on Maikkarin miehiä.
Hyvä ettei ole mitään väsynyttä vanhaa tekijää. Enkä puhu iästä. Paasonen tajuaa sen minkä toki muutkin harvat oikeat ammattipuhetyöläiset/esiintyjät. Näitä hommia tehdään katsojille/kuulijoille.
Usein tuntuu, että ihmiset jakautuvat kahteenleiriin. Jäyhää keskenään kivaa, mukamas asiapainotteista jääkiekko/jalkapallo studiota tai sitten pelkkää höttöviihdestuduo tyyliin.
Itse pidäm siitä, että tuehanpäiväinen höttö loistaa poissaolollaan jääkiekkostudioista ja tilalla on viihdyttävää asiasisältöä. Erinomaisesti tämä toteutuu Petri Pasasen isännöimissä maikkarin jalkapallolähetyksissä.
Hyvät on asiantuntijatkin olleet ja selostukset
Heikki Paasonen on komea ja hauska mies (kantasuomalaiseksi)