Maksakoot

ITSE OMAT SOTKUNSA!!!!!!!
4342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

---

Äänestä
  • valtiota apuun. Paperiteollisuuspaikkakunnilla on paineita nostaa veroäyriä nyt jääneiden verotulojen takia. Eli paperityöläinen maksaisi enemmän veroa kunnalle tämän jälkeen. Kunnat toivovat, että valtio tulisi vastaan ja maksaisi osan viuluista.

    Äänestä

  • huutavat kirjoitti:

    valtiota apuun. Paperiteollisuuspaikkakunnilla on paineita nostaa veroäyriä nyt jääneiden verotulojen takia. Eli paperityöläinen maksaisi enemmän veroa kunnalle tämän jälkeen. Kunnat toivovat, että valtio tulisi vastaan ja maksaisi osan viuluista.

    se on selvä,maksumiehiksi joutuu kaikki tasapuolisesti

    Äänestä

TÄH ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paperipellet kirjoitti:

ITSE OMAT SOTKUNSA!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu