ab king pro

kingis

moi! onks kukaan ostanu tv shopista ab king pro- vatsalihas laitetta??? kannattaako ostaa... toimiiko?

8

6009

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • qqqqqrb

      TÄMÄ EI TODELLAKAAN TOIMI TV:SSÄ MAINOSTETAAN 3MINUUTTIA PÄIVÄSSÄ RIITTÄÄ HY VÄ KUN JAKSAA 2MIN

    • Ellos-fani :D

      Älä vaan osta ostosTV:stä, koska siinä se maksaa noin 160€, kun saat elloksesta samanlaisen alle 60€.. Ja kyllä sillä jaksaa, koska itse oon 13 ja jaksan sillä viiskin minuuttii..

      • Laihtua haluaN!

        Eli näitä AB King Pro laitteita saa kaupoistakin ostettua ja halvemmalla kuin OstosTV:n hintaan?!

        Auttaako tuo Ab King Pro hyvinkin?
        Olen pitkään ajatellut tuota Ab King Pron ostoa mutta ei rahaa kehtaisi tuhlata niin paljoa kun ei tiedä sen vaikutusta!!!


      • hermopeikko
        Laihtua haluaN! kirjoitti:

        Eli näitä AB King Pro laitteita saa kaupoistakin ostettua ja halvemmalla kuin OstosTV:n hintaan?!

        Auttaako tuo Ab King Pro hyvinkin?
        Olen pitkään ajatellut tuota Ab King Pron ostoa mutta ei rahaa kehtaisi tuhlata niin paljoa kun ei tiedä sen vaikutusta!!!

        totanii joo...mä oon ite miettiny tätä asiaa ja sain frendil kokeilla milt se tuntuu. Se rupes polttaa jo parin vedon jälkee, mut mä täs mietiskelen, ett jos semmosen ny ostaa, ni kehittyyk se "six-pack" nopeesti!? koska tv:ssä sitä mainostetaa aika paljon.
        mulla o viel tapan vetää aamul joku semmonen 300-500 vatsaa jossai 25min sisäl, ja mietin ett jos tota käyttää vaa sen 3-9min päiväs ni sen pitäis riittäää.

        jeesatkaa vähä täs!


      • charkki

        Mäki oon 13 vuotias tyttö ja aatellu tota samaa laitetta mut hinta vaa vituttaa!! mikä sen samanlaisen laitteen nimi on ellokses?? Oot sä tyttö vai poika? Ja mite sun vanhemmat suhtautu ku halusit ostaa jonku kuntolaitteen ku oon joskus puol vuotta sitte sanonu siit iskälle ja se vaa sano et alat vaa liikkuu enemmä ja ei kantsi uskoo mihinkää tvshopin tuotteisii... Paitsi voisin saada sen äidiltä jos se vaa ois alle 100 ..


    • justeris

      Model No.: FT-B103
      Product Origin: China
      Payment Terms: T/T
      Minimum Order: 1 x 20' FCL
      Delivery Lead Time: 10 days
      AB King Pro

      Detailed Product Description
      Features:
      1) Seat material: PVC
      2) Exercise your abdomen, simultaneously strengthen your thigh, arm and back

      Outer packing:
      Carton dimensions: 118 x 43 x 23cm
      N. W.: 14kg
      G. W.: 15kg

      Conveyance:
      Qty/20' FCL: 238pcs
      Qty/40' FCL: 496pcs
      Qty/40' HQ: 558pcs



      Contact Information Company Name: Yongkang Fri-Trust Industry and Trade Co., Ltd.
      Contact Person: Jason

    • justeris

      Test af fitnessdimser fra TV-shop



      I jagten på den nemme løsning, er der mange der lader sig friste af TV-shops gyldne løfter. Reklamerne viser glade smukke menensker, der ved hjælp af diverse apparater opnår den perfekte krop tilsyneladende uden særlig anstrengelse.

      Hvis man er vant til seriøs træning, er den første indskydelse naturligvis at række tunge og råbe fup, men som alt andet skal TV-shops produkter også have en fair vurdering. For nylig havde jeg mulighed for at teste 9 forskellige fitness-produkter fra TV-shop, da Ekstrabladet havde inviteret mig ind til at give en faglig vurdering af disse. Nedenfor følger dommen over produkterne.

      Dims Dom
      Ab King Pro


      Elendig mavemaskine, hvor det mest sandsynlige resultat vil være rygproblemer. Den er konstrueret på en grundlæggende forkert måde, således at det primært er hoftebøjerne der bliver trænet, samtidigt med at man tvinges til at holde et svaj i lænderyggen. Et eksempel på, hvordan man kan tage en en nem og sikker øvelse (mavebøjninger) og gøre det både dyrt, besværligt og farligt.

      Bundlinie: Skulle forbydes.

      • please

        voisiko joku kääntää tuon varoitustekstin?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      121
      2243
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      58
      2187
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1865
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      8
      1417
    5. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      80
      1408
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      94
      1377
    7. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1161
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1150
    9. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      62
      1133
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      69
      1000
    Aihe