Tajuatteko naiset

Anonyymi-ap

että ne kaikki miehet ne jalomieliset tosi "ystävät" jotka pyörii siinä ymmärtämässä teitä ja auttamassa haluaisivat päästä pöksyihinne? Kaikki jotka kuuntelevat tunteellisesti ja ymmärtävät kaiken ja nyökkäilevät. Ymmärrättekö että jos te olisitte miehiä sitä miestä ei kiinnostaisi paskan vertaa juttunne? Vain te häntä kiinnostavat naiset saatte hänen huomionsa. Mies lahjoo teitä suklaapatukoilla ja vie syömään. Ei hän ei ole ystäväsi hän odottaa vuoroansa että pääsisi panemaan. Kumma kun te naiset ette näe tätä hyvin ilmeistä asiaa jonka toinen mies näkee heti. Monilla miehillä on tapana myös yrittää tehdä vaikutus. Hän esiintyy naistenmiehenä ja puhuu jostain urheiluauton ostamisista ja omista sankariteoistaan ja todellisuus on se että mies katselee iltaisin pornoa ja on ulosotossa ja tuskin pystyy pitämään nykyistä auton romuaan ja juoksee ensimmäisenä karkuun kun tulee joku uhkaava tilanne. Osa naisista on vielä niin idiootteja että he uskovat silmät kirkkaina kaikki nämä paskapuheet. Osa miehistä katsoo ja kuuntelee mistä tykkäät ja muokkautuu juuri sellaiseksi sinua varten että pääsisi pukille. Olen aina yhtä vaivautunut ja hämmästynyt siitä mikä kaikki soopa naiselle menee läpi ja nainen alkaa pitää miestä auktoriteettisena sankarinaan. Voi jumalauta herätkää nyt.

15

624

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Se on juurikin näin, se on pågen.

    • Anonyymi

      No ei kyllä pidä paikkaansa
      🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    • Anonyymi

      Minä ainakin välitän naisesta semmoisena kun on, ja olen kiinnostunut aidosti hänen asioistaan.
      En todellakaan yritä päästä vain "pöksyihin". Ei me kaikki miehet olla mitään kiimaisia yksiulotteisia pervoja, niinkuin sinä luulet😉

      🤣🤣🤣

      • Anonyymi

        Wau🥰 miehet on parhaimpia kavereita seksi sotkee ne suhteet


    • Anonyymi

      Ketä kiinnostaa. Ne on hyviä apureita

    • Anonyymi

      Mitä sitten. Eikö se ole luonnollista? Ei kai tätä ihmiskuntaa olisi olemassakaan tai olisimme kuolleet sukupuuttoon ajat sitten, ellei miehiä kiinnostaisi päästä naisten " pöksyihin" tavalla tai toisella. Siirtämään geenejään eteenpäin.

      Ainahan miehet ovat yrittäneet hurmata sen naisen joka miestä kiinnostaa. On tultu kauas luolamies ajoista. Nykyään hurmaustavat ovat moderneja. Enää ei riitä että on komeita sulkia tai nenärenkaita, luusta tehtyjä kaulakoruja tai tatuointeja.

      Nainen on kuitenkin loppujen lopuksi se joka valitsee kenen kanssa haluaa pariutua. Jos
      valinta oli väärä, niin se on voi voi.
      Nykyään voi myös valita, haluaako pari sitä sukua
      jatkaa. Ei tarvitse olla perheenperustamis ajatuksia, voi hyvin pariutua vain siksi että haluaa kumppanin jonka kanssa jakaa elämän ja kokemukset.

      Ihan turhaan holhoat. Ei tarvitse, sillä eivät naiset hölmöjä ole.

    • Anonyymi

      Aika harvan tutun naisen pöksyihin kiinnostaisi päästä, vaikka tarjottaisiin suoraan. Ainakin osalla miehistä on ajatuksiakin päässä ja varaa olla ilman tai valikoiva.

    • Anonyymi

      Hauskaa yleistystä, ilmeisesti itseensä tympääntyneeltä henkilöltä!

    • Anonyymi

      Tuollaiset miehet on niin helppo tunnistaa, ettei tui kenellekään yllätyksenä tule. Heidät on halutessaan hyvin helppo valkata pois ja siis jotkuthan toki pitävät tuosta, eli he sitten valkkaavat "ystävikseen" juuri vain tuollaiset.

    • Anonyymi

      Niin ja mitä sitten? Jos mies auttaa minua kuvitellen sillä saavansa, vaikka hänelle on selvästi ilmaistu, että hän on ystävä ja ystävät eivät saa, niin miten se on minun ongelmani?

    • Anonyymi

      Jos nyt leikitään hetki, että aloitus on totta. Mulla on miespuolisia ystäviä, joosta kaikki olen tuntenut yli 10 vuotta, muutaman reilusti kauemminkin, eikä kukaan heistä ole koskaan tuona aikana saanut. Kuinka hiivatin sitkeässä miehillä tuollainen luulo on?

    • Anonyymi

      No ehkä joo. Mutta naispuoliset ystävät eivät koskaan auta missään asiassa. Soittelevat vain ja puhuvat omista asioistaan , niin ettei saa suunvuoroa. Miehiltä taas voi saada jotain käytännön apuakin, kun tarvitsee.

    • Anonyymi

      Eli siis jos olet mies, sinun juttusi eivät kiinnosta toisia miehiä paskan vertaa.

    • Anonyymi

      Kyllä se on ymmärretty jo aikoja sitten. Siksi valinta on helppo, olla yksin!

    • Anonyymi

      Olipa katkera aloitus.
      Ja älä yleistä, jotkut joissain tapauksissa voi olla tuollaisia, ei kaikki. Kuka jaksaisi olla vuosikausia pelkkä ystävä jos etsiikin vain panoa? En usko.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      271
      2310
    2. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1011
    3. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      55
      989
    4. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      980
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      81
      931
    6. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      44
      861
    7. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      21
      848
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      67
      746
    9. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      299
      694
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      687
    Aihe