toverit

polttakaa punalippunne.nyt se on tehty jo euroopan mediassakin.suomen paperiliitto on aikansa elänyt.voitto teollisuudelle!
3362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

AVOHOITO teettää...

Äänestä
  • Oli mikä? Kerro tarkemmin, kun tuntuu olevan tarvetta avautua.

    Äänestä

  • asiasi kirjoitti:

    Oli mikä? Kerro tarkemmin, kun tuntuu olevan tarvetta avautua.

    sulle edes persettä, vaikka homo oonkin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toverit kirjoitti:

polttakaa punalippunne.nyt se on tehty jo euroopan mediassakin.suomen paperiliitto on aikansa elänyt.voitto teollisuudelle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu