Aina vaikka musiikki ei olisi oman maun mukaista niin oman kansan pitää olla oman edustajan puolella ja Vikmania tulee lähteä tykittämään nyt! Euroviisuihin pitää lähteä voittamaan! Se, että Suomi menestyy tuo lisätöitä tapahtuma-alalle. Suomalaisten pitää toitottaa omaa edustajaa joka kanavissa, jotta Suomi saa näkyvyyttä. Vikman on toki oma suosikkini. Jos hän ei ole kaikkien suosikkien oman maan edustajaa kannatettava joka kanavissa! Voitto Suomeen! Suomalaisten tulee muuttaa asennetta!
Suomalaisten tulee tykittää Erika Vikmania
4
174
Vastaukset
- Anonyymi
En koskaan katso euroviisuja. Ei kiinnosta. Olen kerran kuullut tämän Wikmanin kipaleen radiosta. Siinä oli yksi kerta liikaa! 😁
- Anonyymi
Nyt tykitetään Ruotsin sauna kappaletta, hemmetin hyvä. Nuoret tanssii jo täyttä päätä pokien saunabiisin tahtiin. Mahtava humoristinen kappale kerrankin, tarttuu jo vanhempaankin. eerika koittaa tuollaisella porno hommalla voittaa, mutta kansa tykkää ruotsin bastusta, se voittaakoon.
- Anonyymi
Ruotsin kappale saa lapsetkin tanssimaan ja iloseksi kaikki katsojat, mutta Eerikaan kappale on kiellettävä lapsilta, ei voi katsoa alaikäiset kun kaikki on kuin pornoa, keppi jalkovälissä vaikeroi.
- Anonyymi
Ihan totta. Samaa mieltä. Iljettävää keski-ikäiseltä naiselta. Roikkuva lihakin on kiristetty piiloon. Eiks tällaisille "esiintyjille" ole ihan omat paikkansa ja tankonsa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun433044Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081887Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171870Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si751561- 171474
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431358- 251300
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901289UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1021081Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1001071