65000e vuodessa

mitä te kateelliset oikein vingutte meidän palkoista jos meillä on noinkin huono vuosiansio,kahden vuoden koulutuksella...heh heh

ps.köyhät
61060
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuka sinä olet?

Äänestä

Jotenkinhan tuollaisella tulisi toimeen. Onneksi ei tarvitse noin vähään tyytyä. Heh itsellesi.

Äänestä

Ylitöitä pitää olla 250h ja koneen hoitajan vakanssi jos tuollaisiin summiin meinaa päässä ja tuskin sillonkaan. Itse tienaan n.35 000e vuodessa paperimiehenä.

Äänestä
  • tota..oletkohan paperiliiton jäsen,jos olet otappa luottamusmieheen yhteyttä,SINUA ON KUSETETTU!

    Äänestä

Kaikkista parasta tehtaa Venäjälle loppu koko helevetin sählääminen.Nythän tänään Stora Enso ilmoitti uudesta tehtaasta naapurimaahan.Menköö paperin porukka sinne sitten töihin.Oppivat sitten vähän muiden maiden tavoille.Helevetin demari möhömahat!

Äänestä
  • Käydä tehtaan starttaamassa ja kuittaamassa ulkomaan päivärahat. Tuleepahan sillekkin vuodelle sitten joku "kymppi" ylimääräistä tuloa...

    Itkekää matalapalkka-alan köyhät... Hahhhaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko muka liikaa??? kirjoitti:

mitä te kateelliset oikein vingutte meidän palkoista jos meillä on noinkin huono vuosiansio,kahden vuoden koulutuksella...heh heh

ps.köyhät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu