Netissä Elon Musk ja Trump laulavat Jeesuksesta

Ja Trump soittaa kitaraa. Nuoret äänet. Kirkossa nauhoitettu. Toisella videolla Baron ja isänsä laulavat Raamatusta ja Baron soittaa eri videoilla ainakin ,5 soitinta
7200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

AI kamaa on

Äänestä

Kyllä jumala senkin vielä kestää.

Eikä jumalaa petetä !

Äänestä

Aloittaja ei sitten voinut laittaa linkkiä?

Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Hakusanalla löytyi nopeadti.

    Donald Trump todistaa Jeesuksesta:
    https://youtu.be/ShnzMJYStss?si=RxtihNSXRRtd5IdA

    Samoin Baron Trump usealla eri videolla.

    Pakko uskoa, kun omin silmin ja korvin näkee ja kuulee.

    Olenko tosissaan erehtynyt totaalisesti Trumpista?

    Ei hänestä ole mulle välittynyt lähimmäisen rakastaminen. Perheestään varmaan pitää , mutta Zelenskin kohtelu oli kaukana lähimmäisenrakastamisesta.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Olenko tosissaan erehtynyt totaalisesti Trumpista?

    Ei hänestä ole mulle välittynyt lähimmäisen rakastaminen. Perheestään varmaan pitää , mutta Zelenskin kohtelu oli kaukana lähimmäisenrakastamisesta.

    Edelleen pidät kiinni meille syötetyistä valheista ja levität niitä.

    Zelenskyi on rikollinen huijari ja itse käyttäytyi sopimattomasti vierailunsa isäntää kohtaan, heilutellen kättään tätä kohti ja huutaen hänelle. Esitti kysymyksiä ja vaatimuksia muttei antanut Trumpin vastata.

    Zelenskyi kieltäytyi rauhasta!

    Äänestä

Zelrnski haluaa pysyvää rauhaa. Trump tekee Putinille alakynnessä ollessaan "rauhoja" joissa Putin hyökkää tukevaisuudessa muihin maihin. Sinäkin trumpistina ja trumpismin kannattajana ole syyllinen sotiin. Varustaudu sotaa .

Ruotsilan mukaan Trumpia pitää paijata silitellä nuolla kehua ylistää koska T ei ole normaali. Oli mahdollista että T ja Vänse olivat suunnitelleet Zn .nolaamisen.

Vänse taitaa olla vielä erikoisempi kun T lla ei inhimillisesti katsoen ole paljoa aikaa. Baron on autisti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja Trump soittaa kitaraa. Nuoret äänet. Kirkossa nauhoitettu. Toisella videolla Baron ja isänsä laulavat Raamatusta ja Baron soittaa eri videoilla ainakin ,5 soitinta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu