Että sun ja tämän helev. Kiusaamisen takia jotenkin vahingoittaisin itseäni ja tekisin jotakin lopullista! Voin kertoa etten tosiaankaan vaan päinvastoin pidän entistä parempaa huolta itsestäni! ❤️
Ihan tosiko ääliö kuvittelet
Anonyymi-ap
6163
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Oikein!
Jatka vain valehtelua ja muista sakset
Gubbe, se tiedetään jo useassa piirissä mitä kylvät nettiin. Olet äärimmäisen sairas ihminen joka haukkuu porukkaa feikkiprofiileilla, ja jälleen kerran tuot esiin pettymyksesi kun toimintasi ei onnistu, skitsoidin tapaan.
Olet pahemmanlaatuinen rikollinen jonka lupaan ihan henkilökohtaisesti poistaa lukuisia naisia ja lapsia häiritsemästä.
Sebbo haluaa olla T nainen. Toisaalta kyllä mä haluaisin nähdä kun tämä sukkahousumies yrittäisi edes puolia niistä mistä netissä pauhaa. Kirveelle töitä.
Stanan ruma transuotus joka elää soturiprinsessafantasiaa
Huh huh, ootko poliisin seurannassa? Aika rumaa tekstiä toisesta ihmisestä. Nämä tulee jossain vaiheessa julki.