Löysin miehen koneelta

Anonyymi-ap

Löysin miehen koneelta tämän parin vuoden historian YouTubeen. Kyseessä 50v mies ja tällaisia musiikkivideoita oli nauhanaan kolmen vuoden ajalta. Ensimmäinen tunne oli loukkaantuminen, sitten pettymys ja raivo………. Kertokaapa te muut, mitä tästä pitäisi ajatella? Pornoa meillä saa vapaasti katsoa. Seksissä kuivaa ollut pari kolme vuotta.. saman minkä noita katsellut. Koskaan ei niitä minun kuullen / nähden katso.

Sika ! Miehet on sikoja.

Aloin tutkia puhelintaan ja löytyi että oli tiktokissa jatkanut samaa ja flirttaillut nuorten tyttöjen kanssa.

Kaiken kruunaa se että käynyt seksin myynti sivuilla katselemassa. Tuntui tietävän käytänteet muttei omien sanojensa mukaan ole H***** käynyt.

En tiedä mitä tästä kaikesta pitäisi ajatella.. on mulla vaan melkoinen helmi miehenä. Nyt kiinni jäätyään poisti tiktokin ja nuo musajutut. Vannoo olevansa muuttunut mies. Seksiä oltu taas säännöllisesti.

https://m.youtube.com/watch?v=DC_THwziWTY&pp=ygUSZGogdmFsIGhhIGRvIGRpIGRh

0

329

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Miksi sä valitsit

        Juuri minut sieltä?
        Ikävä
        70
        3159
      2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

        Rehellinem fiilis
        Suhteet
        62
        2505
      3. Hei........

        Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
        Ikävä
        56
        2146
      4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

        Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
        Sinkut
        94
        2055
      5. Heilutetaanko peittoa hieman

        Heilutetaan peittoa vähän ;3
        Ikävä
        55
        1962
      6. Tilanteesi nyt?

        Kysymys otsikossa
        Suhteet
        42
        1594
      7. Kaipaan sua, Ope

        Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
        Ikävä
        40
        1570
      8. Mä en jaksa suojella sua enää

        Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
        Ikävä
        14
        1263
      9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

        "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
        Maailman menoa
        139
        1168
      10. Vuodetvierii

        E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
        Ähtäri
        6
        1093
      Aihe