Huijaussivustot ovat valtion suojeluksessa.

Anonyymi-ap

Sellaiset huijaussivustot, jotka on todettu rikollisten sivustoiksi kuten Belleza Finland, toimivat kuin ei mitään vaikka esim tämä jo vuosi sitten huijaukseksi. Mikään taho ei välitä vaikka lehdetkin ovat kirjoittaneet paljon asiast.
Te jotka olette ostaneet noista, tehkää rikosilmoituksia jotta nuo saadaan kuriin, ei ole järkeä että uudet ihmiset tilaa ja tilas sieltä.
Palstoilla on valittajia että en viiti palauttaa ta muuta vastaavaa, palaukset ei onnistu, vaikka itselke ei tule suurta etua että tekee rikosilmoituksen, mutta siten ehkä hölmöt virkaihmisetkin tajuavat että ovat tekemisessä rikollisten kanssa
On älytöntä että sivustot voi toimia vuosia. Vieläpä fi domainissa.

1

219

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Se on totta. On saanut eilen pas.. kengiä. Täysin made in china tuote jokaiselta maksoin 79 e. Reklamatio oli hyllaty.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      323
      2578
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      173
      1781
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      28
      1655
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1507
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      49
      1020
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      265
      878
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      247
      763
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      645
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      40
      555
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      551
    Aihe