Tokikin asun isossa penthousessa, joten mahdollisuudet ovat pienet.
Mutta kuitenkin, raadiossa tuli K-kaupan mainos ja se ylitti ärsytyskynnykseni. En tiedä miksi, mutta esitin hyvin vammaista, sätkivää ihmistä ja hoin: "tulkaa koo kauppaan örinää tulkaa koo kauppaan"
Mitään järkeähän moisessa ei ollut, varsinkaan kun Teppo kärpäinenkään ei vielä ole näkemässä.
On muuten lämpöisiä ilmoja ollut. Tulisikohan Teppo jo huhtikuussa kotiin?
>simiti<
Voi kun joku näkisi
6
233
Vastaukset
- Anonyymi
K VIIVA kauppa <3. Mäkin asun penthousessa oman määritelmäni mukkaan. Itse asiassa eräs naapurini kutsui lukaaliani penthouseksi. Eikös nää oo kuuluisia siitä että näissä luodaan p*rnografista kontenttia ;D? Onlyfans sopisi kaltaisilleni työttömille. Saisi lisätienestiä, miljoonia.
- Anonyymi
No siitähän nämä ovat kuuluisia. Tokihan sinullakin on läpitalon huoneisto? Tietämättömille tiedoksi, että asunnon etu- ja takaosa ovat samalla talon päätyseiniä. Minulla on tuo sivustakin päätyseinä.
Jos meinaat ryhtyä pornon tekemiseen, niin voin tulla syömään ne pizzalaatikot tyhjiksi, kun kuitenkin "lähetti" heittää sen ekkuna nurkkaan.
Mun viimeisimmässä Prisman tilauksessa oli naislähetti. Mutta ei se mennyt ollenkaan niin kuin filmeissä!
>simiti< - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No siitähän nämä ovat kuuluisia. Tokihan sinullakin on läpitalon huoneisto? Tietämättömille tiedoksi, että asunnon etu- ja takaosa ovat samalla talon päätyseiniä. Minulla on tuo sivustakin päätyseinä.
Jos meinaat ryhtyä pornon tekemiseen, niin voin tulla syömään ne pizzalaatikot tyhjiksi, kun kuitenkin "lähetti" heittää sen ekkuna nurkkaan.
Mun viimeisimmässä Prisman tilauksessa oli naislähetti. Mutta ei se mennyt ollenkaan niin kuin filmeissä!
>simiti<On mulla pari päätysivua tässä "itsemurhakuutiossani". Saas nähä milloin laukkaavat robottikoirat alkavat toimittamaan pumpattavia Barbaroita ihmisten koteihin. Robottikärryt ovat siitä käytännöllisiä että kun niiden laatikon avaa niin Barbara saattaa hypähtää silmille :D.
Niin ja dronet. Miten niitä voi muka käyttää kuljetuksiin kun niiden kantama ja akunkesto on niin lyhyt? Tietysti jos käytetään demilitarisoituja droneja niin eiköhän se silloin onnistu. Avaisinko ikkunan ja toivoisin että Taivaasta laskeutuisi prinsessa vaimoksi kämpilleni jetpäkki selässään? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On mulla pari päätysivua tässä "itsemurhakuutiossani". Saas nähä milloin laukkaavat robottikoirat alkavat toimittamaan pumpattavia Barbaroita ihmisten koteihin. Robottikärryt ovat siitä käytännöllisiä että kun niiden laatikon avaa niin Barbara saattaa hypähtää silmille :D.
Niin ja dronet. Miten niitä voi muka käyttää kuljetuksiin kun niiden kantama ja akunkesto on niin lyhyt? Tietysti jos käytetään demilitarisoituja droneja niin eiköhän se silloin onnistu. Avaisinko ikkunan ja toivoisin että Taivaasta laskeutuisi prinsessa vaimoksi kämpilleni jetpäkki selässään?Mietippä. Menee parvekkeelle odottamaan lentokuljetusta.
Sitten se drone tulee täysillä ja törmää suoraan naamaan.
Kyllä harmittaisi. Varmana repisin se tuhannen palasiksi, laittaisin ämpäriin, paskantaisin päälle ja veisin lähettäjän naaman eteen: "sä muuten syöt nyt nuo kaikki!"
>simiti< - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mietippä. Menee parvekkeelle odottamaan lentokuljetusta.
Sitten se drone tulee täysillä ja törmää suoraan naamaan.
Kyllä harmittaisi. Varmana repisin se tuhannen palasiksi, laittaisin ämpäriin, paskantaisin päälle ja veisin lähettäjän naaman eteen: "sä muuten syöt nyt nuo kaikki!"
>simiti<Nam! Suklaavanukasta 💩 :). Maistamallahan se selviää. Eikös kaikille olekin opetettu että kaikkea pitää maistaa? Eli 💩=🍫🤭. Joku saattaa syödä samalla kun lukee näitä. Suklaata vieläpä kaiken kukkuraksi 😂.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.1212253Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n582187Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501875EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa
Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt121436Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan801408- 941387
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191161Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311160Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men631139- 691010