Sanna Marinin piinaaja iski uudestan

7183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sopivaa ainesta persuille ehdokkaaksi joihinkin vaaleihin.

Äänestä
  • Mamut on demareiden suosikkeja. Ehdottomasti demariainesta.

    Äänestä

Kohde oli van vaihtunnut. Vanha suola alkoi janottamaan.

Äänestä

Tuon persun saisi laittaa säilöön.

Äänestä

Laitokseen tuollainen vainooja kuuluisi, saisi ihmiset elää rauhassa.

Äänestä

Sanna halusi näitä lisää tänne. Sai samalla omakohtaisia kokemuksia.

Äänestä

Joko persujen juoppo, ministeri Rantanen on antanut yläpeukun?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tulee vielä Sannaa katsomaan.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/2dfd4e20-32db-471d-a38e-a9111b3e8c44

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu