Jatkuva möykkääminen

Anonyymi-ap

Onko mahdollisra rakastaa toista ja silti usein olla pahantuulinen ja hermota syytellä toista,mököttää jne eli olla inhotrava toiselle vaikka toinen pyrkii olemaan asiallinen.
Ja ennenkuin joku ehtii vetämään seksikortin niin sitä on useamman kerran viikossa tosin alkanut hatuttamaan viime aikoina sekin kun toinen huutaa,valittaa tai naputtaa milloin mistäkin tai vaihtoehtoisesti makaa tuntitolkulla kännykällään ja jos erehdyt häiritsemään niin tiuskaisee.
Mistään ja todellakin ei mistään voi puhua normaalisti. Välillä ei saa vastausta ja välillä vastaa tiuskien vähän sinne päin.
Yritänkin nykyään vältellä puhumista ettei hermostu.

4

170

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hiljennyt hetken vessassa kuten muutkin, jaksamisia

      • Anonyymi

        Miks vessassa. Eikö luonnossa olisi parempi hiljentyä?


    • Anonyymi

      No voi että.

    • Anonyymi

      Voi vaikka havahtua käytökseen jos pistät itse samalla tavalla. Toinen mököttää kun itse olet aina asiallinen ja varovainen eli pitää itsestäänselvyytenä. Eihän tuollainen käytös pitemmän päälle normaalia ole että syytellään toista ym.Kissa pöydälle siis.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      244
      4318
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      120
      2774
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2532
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      85
      1529
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1476
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1199
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      81
      1135
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      993
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      986
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      176
      977
    Aihe