Jatkuva möykkääminen

Anonyymi-ap

Onko mahdollisra rakastaa toista ja silti usein olla pahantuulinen ja hermota syytellä toista,mököttää jne eli olla inhotrava toiselle vaikka toinen pyrkii olemaan asiallinen.
Ja ennenkuin joku ehtii vetämään seksikortin niin sitä on useamman kerran viikossa tosin alkanut hatuttamaan viime aikoina sekin kun toinen huutaa,valittaa tai naputtaa milloin mistäkin tai vaihtoehtoisesti makaa tuntitolkulla kännykällään ja jos erehdyt häiritsemään niin tiuskaisee.
Mistään ja todellakin ei mistään voi puhua normaalisti. Välillä ei saa vastausta ja välillä vastaa tiuskien vähän sinne päin.
Yritänkin nykyään vältellä puhumista ettei hermostu.

4

162

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hiljennyt hetken vessassa kuten muutkin, jaksamisia

      • Anonyymi

        Miks vessassa. Eikö luonnossa olisi parempi hiljentyä?


    • Anonyymi

      No voi että.

    • Anonyymi

      Voi vaikka havahtua käytökseen jos pistät itse samalla tavalla. Toinen mököttää kun itse olet aina asiallinen ja varovainen eli pitää itsestäänselvyytenä. Eihän tuollainen käytös pitemmän päälle normaalia ole että syytellään toista ym.Kissa pöydälle siis.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3390
    Aihe