ipod

Moi!

Ostin just ipod minin ja ihmettelen miksi ei nuolinäppäimet toimi!?! Mikä voisi olla syynä?
Kiitos vastauksistanne!
1272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Resetoi iPod. Auttaa moniin muihinkin kummallisiin pikkubugeihin iPodissa. Resetointi ohjeet löytyy muistaakseni ihan ohjekirjasta mutta sanotaan se vielä kerrataan se vielä.

Se tapahtuu näin:
1. Siirrä Hold nappi On (päälle) ja Off (pois).
2. Paina Play/Pause ja Menu nappeja samaan aikaan kunnes Apple logo ilmestyy ruudulle.
3. iPod on resetoitu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


probleema kirjoitti:

Moi!

Ostin just ipod minin ja ihmettelen miksi ei nuolinäppäimet toimi!?! Mikä voisi olla syynä?
Kiitos vastauksistanne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu