Tunnisteeton toteamus

Tuskin olet kaivannut minua. Toivotan kuitenkin hyvää yötä.
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen kaivannut sinua mies

Äänestä

Kaipaan koko ajan, mutten tiedä hänestä.
Olet sydämeni valittu. Jos minulle selviäisi, että tykkäät satuttaa, tunne ehkä hiipuisi, mutta sitä pitäisi kyllä hieroa naamaan pitkään että suostuisin uskomaan.
Nyt tietoni on että olet sellainen maailman paras kuin olet, ainutlaatuinen ja sydämeni valittu. Minä riudun, suren ja iloitsenkin välillä, ja elän toisinaan hetkessä vaikket ole täällä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuskin olet kaivannut minua. Toivotan kuitenkin hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu